استان ها

شوراها از ظرفیت های اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند

شوراها از ظرفیت های اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش  خبرگزاری برنا از لرستان ؛ فرهاد زیویار  لرستان در جلسه انتخاب هیئت رئیسه شورای اسلامی استان با اشاره به اینکه مردم سالاری از وجوه بارز نظام مقدس جمهوری اسلامی است، اظهارکرد: شوراها از ظرفیت های اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و از پیروزی انقلاب اسلامی به بعد، برگزاری انتخابات به عنوان بخشی از ساز و کار تضمین کننده وجه مردم سالاری دینی در نظام محسوب می شود که انتخابات شوراها نیز به عنوان یکی از همین ساز و کارها به شمار می آید .

اوافزود: وقت مردم » به عنوان مهمترین امانت در اختیار مسئولین قرار داده شده و برای امانت داری از آن، باید از همه ظرفیت ها در راستای ارائه خدمات بهره برد .

زیویار گفت : در مناصب حاکمیتی ظرفیت های بسیاری برای خدمت به مردم گنجانده شده که در صورت قبول هر مسئولیتی نباید با بی تفاوتی از کنار این ظرفیت ها گذشت .

او تصریح کرد: انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی استان نیز نمونه ای از یک انتخابات است که برای خدمت به مردم ضرورت دارد بهترین نفرات با عملکرد مثبت و دارای ایده های خلاقانه انتخاب شوند .

گفتنی است در ابتدای جلسه امروز هیأت رییسه سنی شورا به صورت موقت معین گردید و در ادامه انتخابات مذکور برگزار شد و نمایندگان شورا در قالب رئیس، نایب رئیس، منشی، اعضای شورای عالی و سخنگو با برگزاری انتخابات میان اعضا مشخص شدند .

 انتهای پیام

 

این مقاله با عنوان “شوراها از ظرفیت های اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند” در وب سایت www.borna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا