فرهنگ و هنر

اعلام برگزیدگان پویش «سلام بر امام حسین(ع)» + جدول اسامی

اعلام برگزیدگان پویش «سلام بر امام حسین(ع)» + جدول اسامی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا، مسابقه فرهنگی پویش فرهنگی «سلام بر امام حسین(ع)» در ایام محرم به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی در پنج موضوع مختلف برگزار شد.

اعلام برگزیدگان پویش «سلام بر امام حسین(ع)» + جدول اسامی

در این دوره از رقابت‌های فرهنگی از بین ۴۰۰ اثر ارسالی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به دبیرخانه سازمان مرکزی و داوری ۲۷۱ اثر منتخب، ۱۷ اثر برتر در رده بزرگسالان، جوانان، نوجوانان، کودکان و شایسته تقدیر به شرح جدول زیر اعلام شدند.

اعلام برگزیدگان پویش «سلام بر امام حسین(ع)» + جدول اسامی

مراسم اختتامیه طرح پویش «سلام بر حسین(ع)» با حضور تعدادی از مسئولان، معاونان و مدیران اجرایی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و شرکت‌کنندگان در پویش به صورت برخط و مجازی برگزار و اسامی برگزیدگان اعلام شد.

آثار برگزیده در صفحه اینستاگرام «سلام برحسین(ع)» به نشانی instagram.com/salam.bar.hossain قابل مشاهده است.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


این نوشته با عنوان “اعلام برگزیدگان پویش «سلام بر امام حسین(ع)» + جدول اسامی” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا