استان ها

دومین جشنواره کالاهای فرهنگی فیروزه آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود

دومین جشنواره کالاهای فرهنگی فیروزه آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین از تبریز، وحید حسین‌زاده، گفت: این جشنواره همزمان با هفتمین دوره جایزه فیروزه برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: توسعه فرهنگی و بهره‌گیری از ظرفیت ‌های بومی در این حوزه، ارتقا و ترویج محصولات فرهنگی و هنری کاربردی با رویکرد کشف خلاقیت‌ها و ایده‌های نو در استان از اهداف برگزاری این جشنواره است.

معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: دومین دوره این جشنواره در قالب «جایزه فیروزه» برگزار می شود و مهلت ارسال آثار به این جشنواره نیز تا بیستم دی ماه امسال است.

حسین زاده، ادامه داد: علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی jayezehfiroozeh.farhang.gov.ir مراجعه کنند.

وی یادآوری کرد: آدرس دبیرخانه جشنواره برای ارسال فیزیکی آثار، تبریز،‌ خیابان امام خمینی، نرسیده به چهارراه آبرسان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، معاونت فرهنگی است.

۴۸

این مطلب با عنوان “دومین جشنواره کالاهای فرهنگی فیروزه آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − شش =

دکمه بازگشت به بالا