ورزشی

متولیان ورزش چشم‌شان را روی اشتباهات داوری علیه فجر بسته‌اند

متولیان ورزش چشم‌شان را روی اشتباهات داوری علیه فجر بسته‌اند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف، علی‌اصغر کلانتری، سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل مس رفسنجان اظهار کرد: تمام ۱۶ تیم لیگ برتر قوی هستند و خصوصیاتی دارند. ما هم مثل همیشه حریف را آنالیز و عزممان را جزم کردیم تا سه امتیاز را بگیریم و مس را شکست دهیم. درست است که هنوز ابتدای لیگ است و بازی مرگ و  زندگی نیست اما ما به این سه امتیاز احتیاج داریم و امیدواریم با تلاش به این مهم دست پیدا کنیم.

او در ادامه گفت: خداراشکر می‌کنیم که فرمانده سپاه پای کار است و به این تیم علاقه‌مند است. مسئولان باشگاه هم در تلاش هستند که مشکلات ما را برطرف کنند. اعضای تیم کار خودشان را انجام می‌دهند و من دیگر درباره کمک کردن مسئولان صحبت نمی‌کنم چون حرف‌های زیادی در این رابطه زده‌ایم. فقط از همه و از هر کسی که دلش برای فوتبال شیراز می‌سوزد و کمک می‌کند، ممنونم. این تیم به اسم شهید سپاسی است و خدا پشتش است. ما همیشه مظلوم هستیم و با شرایطی که وجود دارد مظلومیت ما بیشتر هم می‌شود.

کلانتری اضافه کرد: در بازی‌های گذشته ۵، ۶ امتیاز از تیم فجر گرفته شده است. سوالم این است که راجع به کدام یک از این اشتباهات بین مسئولان بحث و صحبت شده است. این تیم حق استان فارس و مردم این شهر است، چرا حقش خورده می‌شود؟ در بازی‌های دیگر یک اتفاق رخ می‌دهد و خیلی‌ها اعتراض می‌کنند که حق آن تیم خورده شده است اما به گواه همه کارشناسان از تیم ما ۵، ۶ امتیاز گرفته شده و کسی پاسخگو نیست. اتفاقات زیادی افتاد و برخی‌ها چشم‌شان را روی اشتباهات داوری علیه تیم ما بسته‌اند و متولیان ورزش در این رابطه کاری انجام نمی‌دهند.

او ادامه داد: ما هوادران واقعی‌مان را دوست داریم و به خاطر آن‌ها داریم ادامه می‌دهیم. در زمینی بازی می‌کنیم که نمی‌توانیم تاکتیک‌مان را در زمین پیاده کنیم. در بازی اراک بازیکنان ما حدود ۵۵۰ پاس به هم داده بودند و دیدید چقدر خوب بازی کردیم. همه باید به تیم کمک کنند. هر کسی هم که بخواهند سنگی جلوی این تیم بگذارد به خدا و شهید سپاسی واگذارش می‌کنیم. ما دیگر از هیچ‌کسی نمی‌خواهیم به ما کمک کند. فقط به خدا توکل می‌کنیم و سعی می‌کنیم در لیگ ماندگار شویم و در نهایت رتبه مناسبی کسب کنیم.

دیدار دو تیم فجرسپاسی و نساجی فردا (چهارشنبه) ساعت ۱۵:۰۰ در ورزشگاه حافظیه برگزار می‌شود.

این خبر با عنوان “متولیان ورزش چشم‌شان را روی اشتباهات داوری علیه فجر بسته‌اند” در وب سایت www.shafaf.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا