فناوری

نمایندگان کنگره به دنبال تحریم جاسوسان سایبری رژیم صهیونیستی – تیتروز | خبر جدید

نمایندگان کنگره به دنبال تحریم جاسوسان سایبری رژیم صهیونیستی – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از رویترز، این نمایندگان همچنین خواستار تحریم سه شرکت کنترل و جاسوسی سایبری خارجی دیگر شده‌اند که به برخی دولت‌های جهان کمک کرده‌اند تا حقوق بشر را نقض کنند.

از جمله اهداف این تحریم درخواستی می‌توان به مدیران ارشد اجرایی ان اس او، شرکت امنیت سایبری دارک متر در امارات متحده عربی و شرکت‌های نظارت آنلاین نکسا و تروویکور در اروپا اشاره کرد.

در صورت نهایی شدن این تحریم حساب‌های مدیران این شرکت‌ها در خاک آمریکا مسدود شده و آنان دیگر حق مسافرت به ایالات متحده را نخواهند داشت.

این نامه توسط ران وایدن، رئیس کمیته مالی سنا، آدام شیف، رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان و ۱۶ قانونگذار دموکرات دیگر امضا شده است.

یکی از انگیزه‌های اصلی درخواست عملیاتی شدن این تحریم آن است که نرم‌افزار جاسوسی NSO علیه کارمندان وزارت امور خارجه آمریکا در اوگاندا مورد استفاده قرار گرفته است.

این مطلب با عنوان “نمایندگان کنگره به دنبال تحریم جاسوسان سایبری رژیم صهیونیستی – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا