استان ها

سهام مایکروسافت سقوط کرد – تیتروز

سهام مایکروسافت سقوط کرد – تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

سهام شرکت مایکروسافت سقوط کرد و سهم این شرکت نرم‌افزاری در میان سهام‌های اینترنت و فناوری کلان کاهش یافت.

به گزارش تیتروز به نقل از یاهو فایننس، سهام این شرکت با بیشترین درصد زیان یک روزه خود از سپتامبر تاکنون، ۳.۳ درصد سقوط کرد.

این افت بیش از ۸۰ میلیارد دلار از ارزش بازار مایکروسافت را حذف کرد با این حال این شرکت در سال جاری بیش از ۴۵ درصد رشد کرده است.

افت مایکروسافت در روزی منفی برای سهام ایالات‌متحده اتفاق افتاد، رکودی که به‌دنبال آخرین داده‌های مربوط به تورم و پیش از تصمیمات کلیدی بانک مرکزی به‌ویژه فدرال رزرو که انتظار می‌رود در روز چهارشنبه به سمت یک موضع جنگ طلبانه‌تر حرکت کند، رخ داد.

شاخص S&P ۵۰۰ (یک شاخص بازار سهام است که عملکرد ۵۰۰ شرکت بزرگ فهرست شده در بورس‌های آمریکا را دنبال می‌کند و یکی از متداول‌ترین شاخص‌های سهام است)   ۰.۷ درصد سقوط کرد در حالی که فناوری سنگین Nasdaq ۱۰۰ (یک بورس اوراق بهادار آمریکایی مستقر در شهر نیویورک) یک درصد افت کرد.

در میان سایر اسامی قابل‌توجه، شرکت آلفابت ۱.۳ درصد، شرکت آمازون ۰.۳ درصد و شرکت متا پلتفرم ۰.۲ درصد سقوط کرد. شرکت اپل نیز باوجود ارتقا بانک آمریکا ۰.۸ درصد سقوط کرد.

انتهای پیام

این مطلب با عنوان “سهام مایکروسافت سقوط کرد – تیتروز” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا