فناوری

«امیر خوراکیان» سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی شد

«امیر خوراکیان» سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا از مرکز ملی فضای مجازی، سید ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور طی حکمی «امیر خوراکیان« را با حفظ جایگاه معاون حقوقی و امور مجلس مرکز ملی فضای مجازی به عنوان سخنگوی این مرکز منصوب کرد.

بنابراین گزارش، با توجه به لزوم تشریح و اعلام مواضع مرکز ملی فضای مجازی در حوزه مسائل مرتبط، برقراری تعاملات مطلوب و موثر شورای عالی و مرکز ملی فضای مجازی با اصحاب رسانه و اعلام صریح و دقیق مواضع مرکز به وی واگذار شده است.

شورای عالی فضای مجازی به عنوان متولی قانون‌گذاری در حوزه فضای مجازی و ناظر بر شیوه مدیریت این قوانین دارای ۱۰ عضو حقیقی و ۱۷ عضو حقوقی است. رئیس جمهور ریاست شورای عالی فضای مجازی را بر عهده دارند.

انتهای پیام/۴۱۴۴/

این مطلب با عنوان “«امیر خوراکیان» سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی شد” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هفده =

دکمه بازگشت به بالا