اجتماعی

رصد دودزابودن خودروها با چشم؛ روش جدید پلیس راهور تهران!- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تیتروز

رصد دودزابودن خودروها با چشم؛ روش جدید پلیس راهور تهران!- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار محمد حسین حمیدی درباره ابطال برگه معاینه فنی خودروهای دودزا توسط سیستم در اختیار پلیس راهور اظهار کرد: درباره بازدید و کنترل خودروهایی که دارای معاینه فنی هستند اقداماتی صورت گرفته است چرا که تا قبل از این خودروهایی که معاینه فنی اخذ می‌کردند، دیگر کنترل نمی‌شدند و نظارتی بر آنها نبود.

رئیس پلیس راهور تهران ادامه داد: سامانه‌ای به نام سامانه “متحرک معاینه” فنی طراحی شده و هم‌اکنون در اختیار پلیس است که معاینه فنی خودروها را بررسی می‌کند و تاکنون با این سامانه معاینه فنی ۹۷۵ دستگاه خودرو را که معاینه فنی گرفته بودند، باطل اعلام کردیم، این سامانه پرتابل است و در اختیار پلیس قرار دارد.

وی تصریح کرد: کار این سامانه بدین صورت است که پلیس خودروهایی که در ظاهر دارای نقص فنی هستند و با چشم دودزا بودن آنها را می‌بیند  متوقف و آنها را  بررسی می‌کند؛ اگر خودرویی دچار نقص باشد و دوربینها بخاطر داشتن معاینه فنی این خودرو را جریمه نمی‌کنند، پلیس با این دستگاه و سیستم آن را  بررسی کرده و معاینه فنی خودروی مذکور باطل می‌شود.

این مقام انتظامی بیان کرد: این اقدام با یک دستگاه انجام می‌شود و اگر تعداد این سیستمها افزایش یابد، تعداد خودروهایی که دارای نقص فنی  و برگه معاینه فنی هستند بیشتر شناسایی و برگه آنها باطل می‌شود.

انتهای پیام/

 

این مقاله با عنوان “رصد دودزابودن خودروها با چشم؛ روش جدید پلیس راهور تهران!- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا