استان ها

مدیر جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور معرفی شد

مدیر جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور معرفی شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از نیشابور، آیین تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور با حضور امیر قربانی‌پور، مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌رضوی و سیدمجتبی موحدی‌فر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور برگزار و علی‌اصغر بلالی به‌عنوان مدیر جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور معرفی و از تلاش‌های جواد درودی قدردانی شد.


بیشتر بخوانید:

سرپرست اداره کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی معرفی شد


موحدی‌فر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور در این نشست از تلاش‌های چندین ساله درودی در حراست این دانشگاه قدردانی کرد.

قربانی‌پور، مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌رضوی هم به تشریح وظایف کلی حراست در حفظ و پاسداری از ارزش‌های نظام اسلامی پرداخت.

همچنین در حاشیه این مراسم در حکمی از سوی حراست کل سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی جواد درودی مدیرکل سابق دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور به سمت معاون مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌رضوی منصوب شد.

این حکم از سوی قربانی‌پور مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌رضوی به درودی ابلاغ شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/

این مقاله با عنوان “مدیر جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور معرفی شد” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =

دکمه بازگشت به بالا