حوادث

شناسایی بیش از ۴۳۰ فروشنده غیرمجاز سفر

شناسایی بیش از ۴۳۰ فروشنده غیرمجاز سفر” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

معاون گردشگری استان تهران از رصد و شناسایی بیش از ۴۳۰ صفحه در اینستاگرام و سایت غیرمجاز برگزارکننده تورهای گردشگری، رزرو اماکن اقامتی و اخذ ویزا خبر داد.

به‌ گزارش تیتروز، علی رفیعی گفت: خدمات گردشگری تنها توسط شرکت‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری دارای پروانه بهره‌برداری بند «ب» ارائه می‌شود. با این وجود برخی افراد سودجو با راه‌اندازی یک صفحه در اینستاگرام و یا سایت اینترنتی با درج تبلیغات نامتعارف از نحوه برگزاری تورها، به جذب مخاطب و اجرای تورهای غیرمجاز و غیراستاندارد اقدام می‌کنند.

 او توصیه کرد: شهروندان برای استفاده از هرگونه خدمات گردشگری با مراجعه به سامانه جامع دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری به نشانی ta.mcth.ir و یا تماس با شماره ۳-۸۸۹۳۴۸۴۱ داخلی ۱۱۵۴ از اعتبار افراد و یا شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات گردشگری اطلاع کسب کنند.

فروش سفر و تور از سوی افراد و سایت‌های غیرمجاز سال‌هاست مورد اعتراض فعالان گردشگری است. خلاء قانونی، برخورد و پیگیری شکایت‌های مربوط به این بخش را دچار مشکل کرده است.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “شناسایی بیش از ۴۳۰ فروشنده غیرمجاز سفر” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 14 =

دکمه بازگشت به بالا