استان ها

اضافه شدن ۷۹۹۲ اشتراک جدید گاز طی هشت ماهه امسال در ارومیه / ۵۷ روستای بوکان در آستانه گازدار شدن

اضافه شدن ۷۹۹۲ اشتراک جدید گاز طی هشت ماهه امسال در ارومیه / ۵۷ روستای بوکان در آستانه گازدار شدن” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، علیرضا حاجی‌زاده گفت: طی هشت ماهه سال جاری ۵۱۶۸ اشتراک‌پذیری جدید در بخش شهری و ۲۸۲۴ مورد نیز در روستاها انجام گرفته است.
وی با بیان اینکه طی مدت مشابه سال قبل ۸۶۸۲ اشتراک‌پذیری انجام گرفته بود، افزود: ۵۱۶۴ مورد از این اشتراک‌پذیری‌ها در بخش شهری و ۳۵۱۸ مورد نیز در بخش روستایی بود.
رئیس بهره‌برداری مرکز استان همچنین به نصب ۲۳۱۷ فقره انشعاب در شهرستان ارومیه طی هشت ماهه امسال اشاره کرد و گفت: از این تعداد ۶۷۴ فقره مربوط به بخش شهری و ۱۶۴۳ فقره نیز مربوط به بخش روستایی بود.
حاجی‌زاده با اعلام اینکه انشعابات نصب شده سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است، خاطرنشان کرد: سال قبل و طی هشت ماه، ۲۲۵۱ فقره انشعاب نصب شده بود.
وی در ادامه، به برخورداری ۹۹ درصد از خانوار بخش شهری ارومیه از نعمت گاز اشاره کرد و گفت: ۷۷ درصد خانوار روستایی این شهرستان نیز تحت پوشش گاز قرار دارند.

۵۷ روستای بوکان در آستانه گازدار شدن

رئیس اداره گاز بوکان گفت: ۵۷ روستای این شهرستان در آستانه گازدار شدن هستند.

اسماعیل رسول‌زاده افزود: این روستاها مربوط به ۷ محور بوده که اغلب آنها نزدیک به ۱۰۰ درصد پیشرفت داشته و برای بهره‌برداری در انتظار اتمام ساخت و نصب ۷ ایستگاه‌ TBS و یک ایستگاه CGS هستند.

وی ۱۰ مورد از این روستاها را مربوط به محور تکان‌تپه اعلام کرد و افزود: شبکه گذاری این روستاها به اتمام رسیده و تا اول دی‌ماه تزریق گاز خواهند شد.

رئیس اداره گاز بوکان، ۶ روستای دیگر از جمع این روستاها را در قالب محور شهریکند و قاجر دانست و خاطرنشان کرد: این پروژه نیز از ۹۸ درصد پیشرفت برخوردار است و پس از احداث ایستگاه TBS گازدار خواهند شد.

رسول‌زاده در ادامه با اعلام اینکه ۷ روستای دیگر مربوط به محور درویشان و ۹ روستا نیز در قالب محور تازه قلعه گازرسانی می‌شوند که هر دو محور از ۹۸ درصد پیشرفت برخوردار است، گفت: مشعل گاز در روستاهای این دو محور نیز بعد از اتمام ساخت ایستگاه TBS روشن می‌شود.

وی همچنین ۵ روستا را هم مربوط به محور جمبوغه اعلام کرد و افزود: این پروژه‌ نیز از ۹۵ درصد پیشرفت برخوردار است.

رئیس اداره گاز بوکان با بیان اینکه گازرسانی به ۱۴ روستای محور کانی‌رش و شرفکند ۷۰ درصد پیشرفت دارد، اظهار کرد: علاوه بر این ۶ روستای محور جوانمرد نیز از ۱۵ درصد پیشرفت برخوردار است.

رسول‌زاده با اعلام اینکه گازدار شدن این روستاها منوط به اتمام ساخت و نصب ۷ ایستگاه TBS و یک ایستگاه CGS است، خاطرنشان کرد: این پروژه نیز ۲۵ درصد پیشرفت برخوردار بوده و عملیات اجرایی آن کماکان در حال اجراست.

وی همچنین به گازرسانی به حفرات خالی این شهرستان طی سال جاری اشاره کرد و افزود: این عملیات در شهرهای بوکان، سیمینه و روستاهای تابعه انجام شده و به اتمام‌ رسیده و در مرحله تزریق گاز است.

۴۶

این محتوا با عنوان “اضافه شدن ۷۹۹۲ اشتراک جدید گاز طی هشت ماهه امسال در ارومیه / ۵۷ روستای بوکان در آستانه گازدار شدن” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا