ورزشی

بازی پایاپایی با نفت آبادان داریم

بازی پایاپایی با نفت آبادان داریم” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف، داود سید عباسی سرمربی شهر خودرو در نشست خبری پیش از دیدار برابر صنعت نفت آبادان اظهارکرد: خوشحال هستم که به آبادان آمده ام زیرا خاطرات بسیار خوبی از آبادان دارم. از مسئولان نفت آبادان که در بدو ورود تیم ما، امکانات بسیار خوبی را برای تمرین در اختیار ما قرار دهند تشکر می کنم.

وی افزود: ما توانستیم تمرین بسیار خوبی را در کمپ تیم نفت آبادان انجام دهیم و امیدواریم این مساله را بتوانیم در مشهد جبران کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: بازی فردا با تیم صنعت نفت آبادان یک بازی پایاپای خواهد بود. اگر بخواهیم به جدول نگاه کنیم، در بازی فردا دو تیم بسیار به یکدیگر نزدیک خواهند بود و ما از تیم نفت آبادان تقریبا شناخت داریم.

سیدعباسی عنوان کرد: نفت آبادان تیم خوبی است و جایگاه این تیم در جایی که اکنون قرار دارد نیست زیرا این تیم کار فنی بسیار خوبی دارد. امیدواریم فردا بازی خوبی شود زیرا تیم فوتبال نفت آبادان فوتبال بازی می کند.

وی ادامه داد: همه تلاش خود را خواهیم کرد که فردا (چهارشنبه) بازی خوبی از خود به نمایش بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو ادامه داد: اگر قرار باشد به تیم، مربی خارجی اضافه شود، فقط آقای کوزین خواهد بود. این شخص یک مربی بسیار حرفه ای است و من نیز سابقه کار کردن با ایشان را دارم.

سیدعباسی در خصوص محروم و مصدومان بازی فردا افزود: در بازی فردا احسان حسینی و ابوالفضل عکاشه مصدوم هستند و حضور نخواهند داشت.

این مقاله با عنوان “بازی پایاپایی با نفت آبادان داریم” در وب سایت www.shafaf.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

دکمه بازگشت به بالا