فرهنگ و هنر

معرفی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد

معرفی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از شهرکرد، همزمان با هفته بسیج و روز بسیج و پژوهش با صدور حکمی از سوی ابراهیم رحیمی دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، فرشید خیری به‌عنوان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد منصوب شد.


بیشتر بخوانید:

معرفی مدیرکل جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری


دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در مراسم تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد که با حضور مسئولان دانشگاهی برگزار شد با تبریک هفته بسیج اظهار کرد: سیاست کلان دانشگاه آزاد اسلامی وابستگی کمتر به شهریه دانشجویی و برنامه‌ریزی برای درآمدهای غیرشهریه‌ای بوده که دانشگاه استان هم با تمام توان به‌دنبال کسب درآمدهای خارج از شهریه و اخذ طرح‌های پژوهشی درآمدزایی است که منجر به تولید و تجاری‌سازی می‌شوند.

ابراهیم رحیمی ساخت اپلیکیشن، ایجاد کلکسیون با ۸۰ نوع گیاهان دارویی منحصربه‌فرد در مزرعه این واحد دانشگاهی، اخذ ۲۰ پروانه بهره‌برداری منابع کشاورزی، ساخت محصولات کارگاهی و گرفتن تضمین، ساخت کیت تشخیص بیماری کرونا و تولید الکل را از فعالیت‌های پژوهشی در دانشگاه آزاد چهارمحال و بختیاری برشمرد.

معرفی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد

وی از کسب رتبه ۷ دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در نظام رتبه‌بندی سایمگو ۲۰۲۰ خبر داد و عنوان کرد: در آخرین رتبه‌بندی سایمگو که سال ۲۰۲۰ منتشر شد، این واحد دانشگاهی توانست رتبه ۷ را میان دانشگاه‌های آزاد اسلامی سراسر کشور کسب کند و بین ۱۰۱ واحد دانشگاهی برتر ایران قرار بگیرد.

رئیس دانشگاه آزاد شهرکرد چاپ تعداد ۷۰ مقاله توسط اعضای هیئت‌علمی این دانشگاه در مجلات برتر بین‌المللی در سال ۹۹ و رشد چشمگیر ۸۹ درصدی انتشار مقالات ISI (WOS) در این دانشگاه را از دلایل دستیابی به این رتبه دانست و افزود: سیاست دانشگاه در حوزه پژوهش، افزایش تعداد پژوهش‌های باکیفیت و نیازمحور و تقویت انگیزه پژوهشی استادان و دانشجویان در انجام فعالیت‌های پژوهشی در موضوعات به‌روز و کاربردی است.

یکی از عرصه‌های جنگ نرم بحث پژوهش و تولید علم است

مسئول نهاد نمایندگی نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد چهارمحال و بختیاری هم با تبریک ایام باشکوه هفته بسیج بیان کرد: مقام معظم رهبری در باب بسیج می‌فرمایند «بسیج دو جلوه دارد، یک جلوه مجاهدت در عرصه‌های سخت و جلوه دیگر مجاهدت و حضور در عرصه‌های جنگ نرم است که شامل عرصه علم، خدمت‌رسانی، سازندگی، تبلیغات دینی و مسائل پژوهشی است».

حجت‌الاسلام رضا قاسمی‌نژاد توضیح داد: حضور تک تک ما در دانشگاه، مجاهدت در عرصه جنگ نرم بوده و اکنون یکی از عرصه‌های جنگ نرم بحث پژوهش و تولید علم است.

وی تبیین کرد: بهتر است بالندگی در سیستم در فضای بسیج و با همت بسیجی جلو رود. بخشی از دستاوردهایی که نصیب مردم و جامعه در عرصه‌های داخلی، ملی و بین‌المللی شده از تلاش‌های دانشمندان بسیجی در عرصه‌های مختلف است.

معرفی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد

این مقام مسئول اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان دانشگاهی که مدعی در عرصه‌های حل مسائل کشور است، باید بسیج‌گونه وارد میدان شود و ثمرات این حرکات به‌صورت عملی در جامعه دیده شود.

در این مراسم بهاره بنی‌طالبی سرپرست سابق معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد شهرکرد گزارشی از عملکرد پژوهشی این دانشگاه را در زمان مدیریت خود ارائه کرد.

رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد شهرکرد منصوب شد

در این نشست با اهدای لوح سپاس از خدمات شایسته و خالصانه بهاره بنی‌طالبی در زمان تصدی سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد شهرکرد قدردانی و فرشید خیری به‌عنوان معاون جدید پژوهش و فناوری این دانشگاه معرفی شد.

از خدمات سیدعلی آل‌علی در زمان تصدی رئیس آموزشکده سمای شهرکرد هم در این نشست قدردانی و مهدی جهانگیری به‌عنوان رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی منصوب شد.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/

این مطلب با عنوان “معرفی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا