بین المللی

سروری مجد با نماینده ولی فقیه در استان ایلام دیدار کرد

سروری مجد با نماینده ولی فقیه در استان ایلام دیدار کرد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی ، سروری مجد مشاور ریاست و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در سفر به استان ایلام، با حجت‌الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در این دیدار با بیان اینکه ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی و تأثیر آن در توسعه استان بر کسی پوشیده نیست، گفت: این دانشگاه می تواند با استفاده از ظرفیت عظیم مرز مهران و همجواری با عراق در توسعه استان نقش آفرین باشد.

وی اظهار کرد: امن‌ترین و نزدیک‌ترین مسیر به عتبات عالیات مرز بین المللی مهران است و از دیرباز تاکنون مردم استان ایلام به لحاظ مذهبی و زبانی پیوندهای مستحکمی با استان‌های همجوار در کشور عراق داشته و این ظرفیت عظیم باید با ورود دانشگاه آزاد اسلامی و جذب دانشجویان عراقی به فعلیت برسد.

حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی تبار خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی ایلام مجموعه‌ای علمی، فرهنگی، تأثیرگذار و مورد حمایت مسئولان استانی است. دانشگاه آزاد اسلامی یک دانشگاه اصیل است و با جذب دانشجوی خارجی و آموزش آنها نقش بی بدیل و مهمی در صدور انقلاب اسلامی دارد.

وی گفت: عشق و اراده مردم کشور عراق به مردم ایران بی بدیل است، بنابراین مسئولان استانی و کشوری باید در راستای تسهیل و خدمات دهی به زوار عراقی که با پای پیاده از ایلام به مشهد مقدس عظیمت می‌کنند، بیشتر ورود کنند.

علی سروری مجد مشاور ریاست و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه با اشاره به رشادت‌ها و پایمردی مردم استان ایلام، گفت: رشادت‌ها و جانفشانی‌های مردم استان ایلام در جنگ تحمیلی قابل تقدیر است.

وی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی یک دانشگاه مسئله محور است و در راستای حل مسائل و مشکلات استانی گام بر می‌دارد.

وی با تاکید بر اینکه ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت توسعه استان است، تصریح کرد: مهارت آموزی در کنار تحصیل دانشجویان از دیگر برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای تربیت نیروی ماهر مورد نیاز استان‌ها و اشتغال زایی است.

سروری مجد در پاسخ به خواسته نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در راستای تسهیل امور زوار عراقی، گفت: امکانات دانشگاه آزاد اسلامی در استان ایلام و سایر مناطق در خدمت زوار عراقی که به مشهد مقدس مشرف می‌شوند، قرار می‌گیرد.

در این دیدار همچنین بهروز ناصری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گزارشی از وضعیت این دانشگاه و طرح‌های در دست اقدام در راستای درآمدزایی غیر شهریه و کمک به توسعه استان ارائه کرد.

انتهای پیام/۴۱۲۷

این مقاله با عنوان “سروری مجد با نماینده ولی فقیه در استان ایلام دیدار کرد” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

دکمه بازگشت به بالا