فناوری

یک شرکت دانش بنیان تولید کننده «کاتالیست» صادرکننده برتر شد – تیتروز | خبر جدید

یک شرکت دانش بنیان تولید کننده «کاتالیست» صادرکننده برتر شد – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از معاونت علمی و فناوری، کاتالیست به عنوان یک کالای استراتژیک شناخته می شود و فعالیت شرکت های پتروشیمی، پالایشی و فولاد وابستگی شدیدی به این کالای تکنولوژی پیشرفته دارد، به طوری که شرکت‌های صاحب این دانش فنی در جهان کمتر از ۱۰ کشور هستند.

در همین راستا، یک شرکت دانش بنیان تولید کننده کاتالیست کاربردی در صنایع فولاد، پتروشیمی و پالایش، در روز ملی صادرات به عنوان برترین صادرکننده سال شناخته شد.

این شرکت دانش بنیان با تکیه بر کیفیت محصولات خود، توانست دروازه ای جدید از بازارهای جهانی را به روی کشور ایران و صنعت نوین کاتالیست باز کند.

در حال حاضر این شرکت دانش بنیان با فراهم کردن فضای تولیدی برای اشتغال بیش از ۵۰۰ نفر از متخصصان و دانشمندان برتر کشور و تولید بیش از۳۰ نوع محصول برای فرآیندهای تولیدی ایران ساخت از جمله «اولفین»، «متانول»، «اوه و امونیاک در صنعت پتروشیمی»، «کاتالیست های فرآیند تولید فرمالدهید در صنایع پایین دست پتروشیمی»، «تولید کاتالیست‌های فرآیند گاز هیدروژن در حوزه پالایش نفت» و «تولید کاتالیست‌های آهن اسفنجی در صنعت فولاد» فعالیت گسترده‌ای دارد و این حرکت رو به جلو را با هدف تکمیل زنجیره کاتالیست‌های مصرفی صنایع کشور و رقابت با شرکت های بزرگ در بازارهای خارجی حفظ کرده است.

این خبر با عنوان “یک شرکت دانش بنیان تولید کننده «کاتالیست» صادرکننده برتر شد – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا