استان ها

دیدار معاون پارلمانی رئیس جمهور با نماینده ولی فقیه در لرستان

دیدار معاون پارلمانی رئیس جمهور با نماینده ولی فقیه در لرستان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری  برنا از  لرستان ؛ حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی در این دیدار که عصر چهارشنبه انجام گرفت ضمن اشاره به مشکل بیکاری و معیشت مردم لرستان ، اظهار کرد : ازدولت سیزدهم انتظار می‌رود به لرستان نگاه ویژه‌ای داشته باشد.

او ضمن اشاره به مصوبات سفر رئیس جمهور به لرستان ، افزود: انتظار مردم آن است که ایشان به قول‌هایی که به مردم استان داده اند، جامعه عمل بپوشانند.

همچنین سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور نیز  در این دیدار با اشاره به  ظرفیت‌های لرستان، گفت: پیرو سفر رئیس جمهور به استان لرستان، ما نیز در استان حضور پیدا کردیم تا به سهم خود برخی مسائل را مورد پیگیری قرار دهیم.

او با اشاره به لزوم توجه به تقسیم کار و هم افزایی در شورای فرهنگ عمومی گفت: دولت سیزدهم برای ایجاد اشتغال، فعال کردن واحد‌های تولیدی و رفع بیکاری در لرستان  عزم جدی دارد.

جلسه با کانون دانشگاهیان استان ،دیدار با امام جمعه بروجرد، بازدید از منطقه فیال، شرکت در همایش بزرگداشت علامه سید جعفر شهیدی، افتتاح یادمان شهدای دانشگاه بروجرد و کتابخانه‌های مرکزی و شهید باهنر و جلسه با اساتید بسیجی دانشگاه‌های این شهرستان از دیگر برنامه‌های معاون پارلمانی رئیس جمهور در سفردو روزه خود به لرستان است.

 انتهای پیام

 

این مطلب با عنوان “دیدار معاون پارلمانی رئیس جمهور با نماینده ولی فقیه در لرستان” در وب سایت www.borna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا