بانوان

چهار تیم راه یافته به نیمه نهایی هندبال قهرمانی زنان جهان مشخص شدند

چهار تیم راه یافته به نیمه نهایی هندبال قهرمانی زنان جهان مشخص شدند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

نروژ، اسپانیا، فرانسه و دانمارک به مرحله نیمه نهایی مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان راه یافتند.

به گزارش تیتروز، در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان اسپانیا، تیم ملی نروژ که در مرحله گروهی با ایران همگروه بود توانست تیم ملی روسیه را با نتیجه ۳۴ بر ۲۸شکست دهد و به نیمه نهایی راه یابد. همچنین فرانسه با حساب ۳۱ بر ۲۶ سوئد را از پیش‌رو برداشت. با این حساب تیم‌های نروژ و فرانسه به نیمه نهایی این مسابقات راه یافتند.

همچنین سه شنبه‌ی گذشته دانمارک و اسپانیا با شکست برزیل و آلمان دو تیم دیگر بودند که به نیمه نهایی این مسابقات راه یافته بودند. در مرحله نیمه نهایی میزبان مسابقات باید مقابل نروژ و فرانسه مقابل دانمارک به میدان بروند.

* برنامه مرحله نیمه نهایی مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان: 
فرانسه – دانمارک جمعه ۲۶ آذر ساعت ۱۷:۳۰
نروژ – اسپانیا جمعه ۲۶ آذر ساعت ۱۷:۳۰

بیست و پنجمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان از ۱۰ آذر با حضور ۳۲ تیم به میزبانی اسپانیا آغاز شد و این مسابقات تا ۲۸ آذر ادامه دارد. 
تیم ملی هندبال زنان ایران برای اولین بار در تاریخ با کسب مقام چهارمی آسیا جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب کرد. ملی‌پوشان هندبال ایران با شش شکست پیاپی مقابل رومانی، نروژ، قزاقستان، ازبکستان، آنگولا و کامرون در رده سی و یکم مسابقات قرار گرفتند. تیم ملی ایران اولین تیم حاضر در مسابقات قهرمانی جهان با حجاب اسلامی بود. 

* رده‌بندی نهایی تیم‌های نهم تا ۳۲ در مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان ۲۰۲۱:
۵- سوئد
۶- برزیل 
۷- آلمان
۸- روسیه
۹- هلند
۱۰- مجارستان
۱۱- ژاپن
۱۲- صربستان
۱۳- رومانی
۱۴- کره جنوبی
۱۵- لهستان
۱۶- استرالیا
۱۷- اسلونی
۱۸- کرواسی
۱۹- جمهوری چک
۲۰- پورتوریکو 
۲۱- آرژانتین 
۲۲- مونته نگرو
۲۳- کنگو
۲۴- قزاقستان
۲۵- آنگولا
۲۶- اسلواکی
۲۷- تونس
۲۸- کامرون
۲۹- پاراگوئه 
۳۰- ازبکستان
۳۱- ایران 
۳۲- چین

انتهای پیام

این خبر با عنوان “چهار تیم راه یافته به نیمه نهایی هندبال قهرمانی زنان جهان مشخص شدند” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا