حوادث

کشف ۴ تن کله پاچه و گوشت فاسد در جنوب تهران

کشف ۴ تن کله پاچه و گوشت فاسد در جنوب تهران” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف ۴ تن کله پاچه و گوشت قرمز فاسد در جنوب تهران به ارزش ۶ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش تیتروز، سرهنگ پیام کاویانی دراین‌باره گفت:‌ در پی رصدهای اطلاعاتی مبنی بر دپو و توزیع کله پاچه و گوشت فاسد در یک باب سوله در محدوده عوارضی “شهر آفتاب”، بررسی آن در دستور کار ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی این پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مالک سوله شناسایی شد، افزود: در تحقیقات پلیسی به دست  آمد مالک این سوله با همکاری راننده یک دستگاه کامیونت کله پاچه و گوشت قرمز فاسد و فاقد مجوز را خارج از شبکه توزیع و نظارت کارشناسان دامپزشکی به این مکان انتقال و سپس به  توزیع آن می پردازند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران با بیان اینکه کامیونت حامل گوشت فاسد شناسایی و مراقبت های ویژه پلیسی آغاز شد، افزود: روز گذشته ماموران این پلیس موفق شدند، خودروی کامیونت را در حالی که قصد تخلیه محموله به داخل سوله را داشت توقیف کنند.  

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران، وی تصریح کرد: در بررسی های بیشتر از کامیونت و داخل  سوله در مجموع چهار تن کله پاچه و گوشت قرمز فاسد کشف و ضمن پلمب این واحد، هر دو متهم با تکمیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

کاویانی در پایان با اشاره به این که کارشناسان ارزش گوشت های کشف شده را ۶ میلیارد ریال ارزیابی کرده اند، گفت: از شهروندان انتظار داریم در صورت مشاهده این گونه موارد از طریق تلفن ۱۱۰ پلیس را مطلع کنند.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “کشف ۴ تن کله پاچه و گوشت فاسد در جنوب تهران” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

دکمه بازگشت به بالا