عمومی

البرز بارانی می‌شود/ احتمال اختلال تردد در جاده‌های کوهستانی – تیتروز | خبر جدید

البرز بارانی می‌شود/ احتمال اختلال تردد در جاده‌های کوهستانی – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

آرش بهارونداحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به قرار گرفتن استان البرز در وضعیت هشدار هواشناسی سطح زرد اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی از فعالیت سامانه بارشی از اواخر وقت جمعه تا عصر شنبه در منطقه البرز مرکزی است.

وی بیان کرد: به موجب این شرایط در ارتفاعات و جاده‌های کوهستانی استان رگبار ساعتی برف و باران و رعد و برق و در دشت البرز مرکزی رگبار ساعتی باران و رعد و برق مورد انتظار است.

مدیرکل هواشناسی البرز متذکر شد: احتمال لغزندگی و کاهش میدان دید، اختلال تردد در جاده‌های کوهستانی و آب‌گرفتگی موقت معابر شهری وجود دارد.

این خبر با عنوان “البرز بارانی می‌شود/ احتمال اختلال تردد در جاده‌های کوهستانی – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 11 =

دکمه بازگشت به بالا