اقتصادی

برپایی نمایشگاه تولیدات کشاورزی و صنایع دستی زنان روستایی دزفول

برپایی نمایشگاه تولیدات کشاورزی و صنایع دستی زنان روستایی دزفول” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/خوزستان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان با اشاره به برگزاری نمایشگاه معرفی توانمندی ها و تولیدات محصولات کشاورزی و صنایع دستی زنان روستایی دزفول گفت: این نمایشگاه ها به شناسایی ظرفیت ها و توانایی بانوان به ویژه در روستاهایی استان کمک شایانی می کند.

زینب پارسافخر در گفت و گو با تیتروز با اشاره به برگزاری نمایشگاه معرفی توانمندی ها و تولیدات محصولات کشاورزی و صنایع دستی زنان روستایی دزفول اظهار کرد: این نمایشگاه از روز گذشته با حضور معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان در محل مصلی شهرستان دزفول آغاز به کار کرده است.

وی افزود: این نمایشگاه از سوی فرمانداری دزفول و با مشارکت اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان و همچنین اداره کل امور روستایی استانداری خوزستان برگزار شده است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان با اشاره به هدف برگزاری این نمایشگاه گفت:  هدف، شناسایی و معرفی پتانسیل ها و ظرفیت هایی است که در مشاغل خانگی و صنایع دستی وجود دارد و می تواند به توسعه بحث گردشگری کمک کند.

پارسافخر عنوان کرد: این نمایشگاه ها همچنین به شناسایی ظرفیت ها و توانایی بانوان به ویژه در روستاهای استان کمک شایانی می کند.

وی ادامه داد: با اختصاص و پیگیری برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه برندسازی، بانوان را برای فعالیت در این بخش ها تشویق خواهیم کرد تا شرایط برای فروش محصولات چنین افرادی مهیا شود.

پارسافخر عنوان کرد: در این نمایشگاه در بیش از ۲۰ غرفه ، توانایی و دستاوردهای بانوان عرضه شده است.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “برپایی نمایشگاه تولیدات کشاورزی و صنایع دستی زنان روستایی دزفول” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا