فناوری

دومین شکایت از آزارهای جنسی در تسلا ثبت شد – تیتروز | خبر جدید

دومین شکایت از آزارهای جنسی در تسلا ثبت شد – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از ورج، اریکا کلود یکی از کارگران خط تولید تسلا شکایتی در دادگاه عالی آلامدا کانتی در ایالت کالیفرنیا ثبت و ادعا کرده در کارخانه محل کارش با آزارهای جنسی مداوم و فراگیر روبرو شده است.

به نوشته خبرگزاری رویترز، کلود در شکایتش اشاره می کند از سوی مدیرش با اظهارات نامناسب و جنسی روبرو شده است. همچنین وی تسلا را متهم کرده اقدامات کافی برای مقابله با آزارهای جنسی در محل کار انجام نمی دهد.

در کنار این موارد ادعا شده پس از آنکه کلود مشکلش را با واحد منابع انسانی درمیان گذاشت، مدیرانش رفتاری تلافی جویانه با وی داشتند.

این در حالی است که چندی قبل جسیکا بارازا، یکی از دستیاران تولید در تسلا از آزار جنسی شایع در کارخانه فرمونت این شرکت شکایت کرد.

از سوی دیگر در ماه اکتبر دادگاه به تسلا دستور داد به یک کارمند سیاهپوست ۱۳۷ میلیون دلار غرامت دهد. اوئن دیاز قبلاً به عنوان اپراتور آسانسور در تسلا کار می کرد. او ادعا کرده بود با آزارها و تبعیض نژادی روبرو شده است.

این نوشته با عنوان “دومین شکایت از آزارهای جنسی در تسلا ثبت شد – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + بیست =

دکمه بازگشت به بالا