استان ها

نمایندگان دانشگاه آزاد در مسابقات ملی مکاترونیک چه کسانی هستند؟

نمایندگان دانشگاه آزاد در مسابقات ملی مکاترونیک چه کسانی هستند؟” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

مهران غره‌الحمید در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در مشهد اعلام کرد که احمد عربیان و مهدی هادیان دانش‌آموزان هنرآموزان پایه دوازدهم هنرستان سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد به‌عنوان تنها نمایندگان دانشگاه آزاد در مسابقات ملی مکاترونیک به رقابت می‌پردازند.


بیشتر بخوانید:

برگزیدگان مسابقات ملی دانش‌آموزی «سلام‌کاپ» تقدیر شدند + تصاویر


وی درباره مسابقات ملی مکاترونیک گفت: نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در دو رشته مکاترونیک و فناوری‌های وب از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در مرکز شماره یک اداره‌کل فنی و حرفه‌ای مشهد از ۲۱ آذر آغاز شده و تا ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

نمایندگان دانشگاه آزاد در مسابقات ملی مکاترونیک چه کسانی هستند؟

سرپرست تیم دانش‌آموزان در مسابقات ملی مکاترونیک اظهار کرد: در این مسابقات شرکت‌کنندگان باید در مدت سه روز کدهای خود را برای plc‌های مورد نظر طراحی و پروگرام کنند.

غره‌الحمید افزود: در رشته مکاترونیک ۱۱ تیم با ظرفیت ۲۱ دانشجو از دانشگاه‌های مختلف به مرحله کشوری راه یافته‌اند که با یکدیگر رقابت خواهند کرد و دانش‌آموزان سمای واحد نجف‌آباد تنها دانش‌آموزان شرکت‌کننده در این دوره از مسابقات هستند که باید با دانشجویان رقابت کنند.

وی یادآور شد: فردا اختتامیه مسابقات برگزار می‌شود و برترین تیم‌ها به مسابقات جهانی شانگهای چین ۲۰۲۲ اعزام می‌شوند.

به گزارش آنا، محمد رسولی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به عنوان داور در این دوره از مسابقات حضور دارد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/

این نوشته با عنوان “نمایندگان دانشگاه آزاد در مسابقات ملی مکاترونیک چه کسانی هستند؟” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا