اجتماعی

آدم‌ربایی؛ نقشه پسر برای اخاذی از پدر- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تیتروز

آدم‌ربایی؛ نقشه پسر برای اخاذی از پدر- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ اوایل آذرماه امسال شخصی با مراجعه به دادسرا از ربایش فرزندش توسط افراد ناشناس اعلام شکایت کرد.

شاکی در اظهاراتش گفت: پسرم شاهین؛ ۱۷ ساله، ساعت هفت صبح از منزل خارج شد و پس از چند روز شخصی ناشناش تماس گرفت و گفت پسرت را گروگان گرفته‌ایم و در قبال یک میلیارد ریال وی را ازاد خواهیم کرد که بلافاصله پلیس را در جریان گذاشتم.

متهم اصلی پرونده حین دریافت وجه از شاکی در شرق تهران بازداشت شد؛ متهم در تحقیقات ضمن قبولی جرم خود گفت: شاهین در مخفیگاه با همدستم حضور دارد که بلافاصله متهم دیگر دستگیر و شاهین آزاد شد.

متهمان در تحقیقات پلیسی، ضمن قبولی جرم خود اعتراف جدید داشتند که بحث آدم‌ربایی را خود شاهین طراحی کرده و چون پدر شاهین از وضعیت مالی خوبی برخوردار بوده قرار شده مبلغی از پول خواسته شده را به آنها بدهد.

سرهنگ مرتضی نثاری؛ معاون جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با تحقیقات انجام شده و مشخص شدن زوایایی پنهان این پرونده آدم‌ربایی، شاهین نیز با دستور بازپرس پرونده بازداشت شد و تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد.

انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “آدم‌ربایی؛ نقشه پسر برای اخاذی از پدر- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + پنج =

دکمه بازگشت به بالا