بین المللی

مقابله پدافند هوایی سوریه با تجاوز جدید رژیم صهیونیستی- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز

مقابله پدافند هوایی سوریه با تجاوز جدید رژیم صهیونیستی- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تیتروز، یک منبع نظامی به خبرگزاری رسمی سوریه گفت که پدافندی هوایی این کشور با تجاوز اسرائیل به برخی از نقاط در منطقه جنوبی مقابله کرده و بیشتر موشک‌های شلیک شده را ساقط کرده است.

این منبع گفت که حوالی ساعت ۱۲:۵۰ دقیقه بامداد، رژیم صهیونیستی از سمت جولان اشغالی، نقاطی در جنوب سوریه را هدف قرار دادپ و در پی این حمله یک نظامی سوری کشته و خسارت‌هایی به مکان وقوع حمله وارد شد.

رژیم صهیونیستی از ابتدای بحران سوریه تاکنون با هدف حمایت از تروریست‌های مزدور خود و جلوگیری از پیشروی‌های ارتش سوریه مناطق مختلف این کشور را هدف حملات هوایی قرار داده است و پدافند هوایی ارتش سوریه نیز با این حملات مقابله کرده است.

انتهای پیام/

این محتوا با عنوان “مقابله پدافند هوایی سوریه با تجاوز جدید رژیم صهیونیستی- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 16 =

دکمه بازگشت به بالا