اقتصادی

دادنیک؛ موسسه حقوقی در ایران ویژه ایرانیان خارج از کشور

دادنیک؛ موسسه حقوقی در ایران ویژه ایرانیان خارج از کشور” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

دادنیک؛ موسسه حقوقی در ایران ویژه ایرانیان خارج از کشور

حتما برای شما هم پیش آمده است که به مورد حقوقی بربخورید یا قصد داشته باشید به شخص یا وکیل برای انجام امور وکالت دهید اما به دلیل عدم شفافیت مراحل کار به مشکل برخوردید. در این شرایط نیاز به فردی دارید که از ایشان مشاوره دریافت کنید تا نسبت به مراحل انجام کار آگاه شوید و بتوانید پرونده را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سر انجام برسانید.


حال به این فکر کنید که شما در خارج از کشور زندگی می‌کنید و قصد دارید برای امور اداری، بانکی، حقوقی یا هر مورد دیگری را در ایران انجام دهید. در این صورت ممکن است برای شما این سوال پیش آید که به چه شخصی وکالت دهید؟ آیا به صورت مستقیم باید به وکیل پایه یک دادگستری وکالت دهید یا به یکی از اعضای خانواده خود؟ چگونه باید به وکیل خود در ایران وکالت دهید؟ متن وکالت نامه را باید چگونه تنظیم کنید؟ در این متن ما به همه این سوالات پاسخ می‌دهیم.


موسسه حقوقی دادنیک


موسسه حقوقی دادنیک متشکل از وکلای پایه یک دادگستری خانم و آقا، کارشناسان حقوقی و کارمندان امور اداری است که به صورت تخصصی در زمینه امور اداری، حقوقی و وکالتی ایرانیان خارج از کشور مانند طلاق در ترکیه فعالیت می‌کنند. افرادی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند و نیاز به انجام امور اداری، بانکی، دانشگاهی و … در ایران دارند می‌توانند به وکلای موسسه دادنیک وکالت دهند تا بدون نیاز به حضورشان در ایران امور ایشان انجام شود.


شما می‌توانید قبل از تصمیم برای انجام امور خود در ایران از کارشناسان این مجموعه که فارغ التحصیل رشته حقوقی هستند راهنمایی دریافت کنید. در واقع برای هموطنان ساکن کشورهای دیگر مشاوره رایگان از طریق واتساپ در نظر گرفته شده است تا سوالات خود را بپرسند و راهنمایی لازم را دریافت کنند.


خدمات موسسه حقوقی دادنیک


موسسه دادنیک به صورت تخصصی انواع امور حقوقی، وکالتی و کنسولی ایرانیان خارج از کشور را ارائه می‌دهد.


منظور از امور وکالتی این است که هر خدماتی مانند خرید و فروش ملک، خودرو، امور انحصار وراثت، طلاق ایرانیان خارج از کشور، طلاق یکطرفه از سمت خانم یا آقا، بخشیدن یا دریافت مهریه، ثبت ازدواج در ایران، تعویض یا المثنی شناسنامه، امور بانکی، امور دانشگاهی مانند دریافت مدرک، اجازه خروج از کشور و… داشته باشید می‌توانید به وکلای مجموعه دادنیک وکالت دهید تا بدون نیاز به حضور شما در ایران امور وکالتی شما انجام شود. منظور از خدمات کنسولی این است که شما برای انواع امور مربوط به صدور یا تمدید گذرنامه، امور سجلات مانند دریافت گواهی فوت یا تولد، گواهی عدم سوءپیشینه یا هر مورد دیگری نیاز به حضور در سفارت و ثبت درخواست از این طریق را دارید که کارشناسان حقوقی این موسسه می‌توانند به صورت کامل شما را راهنمایی کنند.


چگونه به وکیل در ایران وکالت دهیم؟


برای این که وکیل شما در ایران بتواند امور اداری، حقوقی و وکالتی شما را انجام دهد نیاز است به صورت رسمی به ایشان وکالت دهید. ایرانیان خارج از کشور دو روش برای وکالت دادن به وکیل در ایران دارند که در ادامه هر دو مورد را برای شما توضیح می‌دهیم. روش اول ثبت نام در سامانه میخک است. سامانه میخک متعلق به وزارت امور خارجه است که ایرانیان خارج از کشور برای امور وکالتی و کنسولی خود می‌توانند از آن استفاده کنند. برای ثبت وکالتنامه در سامانه میخک باید ابتدا ثبت نام را انجام دهید. بعد از ثبت نام و وارد کردن اطلاعات هویتی خود پروفایل شما تشکیل می‌شود که باید به قسمت امور وکالتنامه مراجعه کنید.


هر نوع وکالتی که قرار است در سامانه میخک ثبت کنید را می‌توانید برای کارشناسان حقوقی موسسه دادنیک ارسال کنید تا متن شما مورد بررسی قرار بگیرد. در صورتی که متن وکالتنامه شما نیاز به اصلاح داشته باشد با راهنمایی وکلای مجموعه متن ویرایش می‌شود.


بعد از ثبت وکالتنامه کارشناسان برای امور مربوط به مراجعه به سفارت جهت احراز هویت و تائید وکالتنامه شما را راهنمایی می‌کنند.روش دیگر برای وکالت دادن به وکیل در ایران ثبت نام در سامانه ثنا است. سامانه ثنا متعلق به قوه قضاییه کشور است و خدماتی مانند ثبت دادخوست، صدور ابلاغیه و اظهارنامه از طریق این سامانه قابل انجام است.


image_a8845caef1129dc980a7ad6b1344776126db0d14 (1)


 


از آذر ماه سال ۱۳۹۹ ایرانیان خارج از کشوری که کارت ملی هوشمند دارند یا اطلاعات آنها به تازگی در ثبت احوال به روز شده امکان استفاده از این سامانه را دارند.برای وکالت دادن از طریق این سامانه باید ابتدا ثبت نام در سامانه ثنا ایرانیان خارج از کشور اجام شود. بعد از ثبت نام و انجام احراز هویت شما می‌توانید برای امور مختلف خود به وکلای پایه یک دادگستری وکالت دهید.


سخن آخر


اگر به دنبال وکیل انحصار وراثت یا وکیل طلاق توافقی در ایران هستید می‌توانید از طریق واتساپ با کارشناسان حقوقی موسسه دادنیک در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید. وکلای این مجموعه می‌توانند صفر تا صد کار شما را از ثبت وکالتنامه در سامانه میخک تا دریافت دادنامه از دادگاه بدون نیاز به حضور شما انجام دهند. در صورت انجام پرونده شما توسط این مجموعه پشتیبان اختصاصی خواهید داشت که به صورت هفتگی و از طریق ایمیل شما را مراحل پرونده مطلع می‌کند.


منبع dadnik.com


پایان رپرتاژ آگهی

این مقاله با عنوان “دادنیک؛ موسسه حقوقی در ایران ویژه ایرانیان خارج از کشور” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا