ورزشی

گل اول کادوی ما به پرسپولیس بود

گل اول کادوی ما به پرسپولیس بود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف، سید مجتبی حسینی، سرمربی پیکان بعد از شکست ۳ بر یک تیمش مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار کرد: فکر می‌کنم مهم ترین اتفاق امروز برای ما گل اولی بود که دریافت کردیم. وقتی جلوی یک تیم حرفه‌ای و سریع‌تر از خودت چنین گلی را کادو می‌دهی، ضربه مهلکی می‌خوری. ما بازی را خوب شروع کردیم و کارمان را به خوبی انجام می‌دادیم اما کادویی که به بازیکنان پرسپولیس دادیم، خیلی ما را اذیت کرد. به نظرم در نیمه دوم هم بازی را خیلی بهتر شروع کردیم و بازیکنان ما باانگیزه بودند. اسیر ضد حمله شدیم و یک گل دیگر خوردیم. بعد از گلی که زدیم، بازی به حدی از شتاب افتاد و مسائل حاشیه‌ای داشت که داور بازی را از دست داد. بازیکنان ما امروز فوتبال خوبی بازی کردند. اگر با تجربه‌تر بودیم، بهتر نتیجه می‌گرفتیم. باید خودمان را برای بازی‌های بعد ریکاوری کنیم.

سرمربی پیکان درباره ناکامی تیمش در شش هفته اخیر گفت: چیزی که ما را اذیت می‌کند، گل‌های بدی است که دریافت می‌کنیم. نباید جلوی چنین تیم‌هایی اینطور گل بخوریم. تیم ما جوان و پر انرژی است و مطمئنم روز به روز پیشرفت خواهند کرد. باید به روند خوب خودمان برگردیم.

وی درباره اعتراض پرسپولیسی‌ها به عملکرد داور مسابقه گفت: به ما گفتند زیاد درباره داوری صحبت نکنیم اما به نظرم قضاوت برای داور سخت شد. بالاخره پنالتی شد و جای اعتراض نبود. این همه جنجال نیاز نبود. بعد از این حرکت هم، بازیکن ما دروازه خالی را گل کرد. دیگر جنجال ندارد.

این خبر با عنوان “گل اول کادوی ما به پرسپولیس بود” در وب سایت www.shafaf.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − سه =

دکمه بازگشت به بالا