حوادث

قتل زن جوان برای رسیدن به ۱۰۰ هزار دلار

قتل زن جوان برای رسیدن به ۱۰۰ هزار دلار” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

قتل زن جوان برای رسیدن به ۱۰۰ هزار دلار

معاون جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت جزییات پرونده قتل یک زن جوان و دزدی ۱۰۰ هزار دلار از اموال این خانم را توضیح داد.


سرهنگ «مرتضی نثاری» معاون جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت در گفت و گو با خبرنگار ایلنا گفت: در تاریخ ۲۵ مهرماه سال جاری متوجه شدیم که زن جوانی با وعده فریب و رفتن به کشور فرانسه توسط سه شیطان صفت اغفال می شود. 


وی ادامه داد: این زن جوان تمام اموال خود را تبدیل به ۱۰۰ هزار دلار می کند و با وعده های توخالی این دو فرد قرار بود از ایران به امارات و از آنجا به پاریس برود. 


 معاون جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: متاسفانه این دو نفر برای رسیدن به دلارها این زن جوان را به قتل رسانده و متواری می شوند اما خوشبختانه همکاران من قبل از این که دو نفر موفق شده و از کشور خارج شوند آنها را شناسایی و دستگیر می کنند. 


سرهنگ نثاری تاکید کرد: به مردم توصیه می کنیم به وعده هایی که از طریق آژانس هایی که فاقد برند و مجوز هستند و افراد ناشناس توجه نکنند و آینده و سرنوشت خود را به وعده های توخالی گره نزنند. 


وی در بخش دیگری از صحبت های خود درباره پرونده خودربایی که در این اداره بررسی شده است، گفت: سه جوان نقشه اخاذی و اخذ وجه مال را از خانواده یکی از متهمان طراحی می کنند. 


معاون جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: بعد از تشکیل پرونده و بررسی در اداره یازدهم پلیس آگاهی همکارانم با اشراف اطلاعاتی و هوشمندی خاصی که داشتند، متوجه شدند که پرونده مطروحه یک نوع پرونده سازی و خودربایی است و آدم ربایی نیست. 


 سرهنگ نثاری خاطرنشان کرد: با اقدامات انجام شده هر سه جوان دستگیر و در حال حاضر شاکی پرونده نیز یکی از متهمان است. 


به گفته وی این سه جوان برگرفته از یک سریال تلوزیونی که سال ها قبل پخش می شد این نقشه خودربایی را طراحی کرده بودند. 


انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “قتل زن جوان برای رسیدن به ۱۰۰ هزار دلار” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هفت =

دکمه بازگشت به بالا