استان ها

بسیج مدیران را در تحقق الزامات بیانیه گام دوم یاری کند

بسیج مدیران را در تحقق الزامات بیانیه گام دوم یاری کند” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از مشهد، محسن مرادی در نشست شورای مرکزی بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد که با حضور فرمانده حوزه مقاومت ادارات کل شهید رجایی برگزار شد با اشاره به ظرفیت‌های بسیج گفت: بسیج با پشتوانه و عقبه فکری خود نیرویی مؤثر در امور اجتماعی و در سازمان‌ها نیرویی پیشرو است.

وی افزود: بسیج کارکنان، اساتید و بسیج دانشجویی بازوان توانمندی برای اجرای مؤثر و بهینه سیاست‌های ترویج و تعمیق باورهای مذهبی در جامعه هستند. ویژگی منحصربه‌فرد این مجموعه انعطاف‌پذیری آن است که می‌تواند برای بروکراسی پیچیده اداری در بسیاری از جریان‌ها نقش‌آفرینی کند.


بیشتر بخوانید:

دانشگاه آزاد اسلامی قطب فرهنگی شهر مشهد است


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد با تأکید بر اینکه بسیج کارکنان باید مدیران دانشگاه را در تحقق الزامات بیانیه گام دوم انقلاب یاری کند، افزود: در این شرایطی که دشمن به دنبال ترویج بی‌اعتمادی و ناامیدی در جامعه است، بسیج باید نقش پررنگی ایفا کند. باید بر اساس منویات مقام معظم رهبری در راستای مقابله با ترویج فضای ناامیدی بین دانشجویان، مجهز باشیم و عملیاتی کار کنیم.

بسیج مدیران را در تحقق الزامات بیانیه گام دوم یاری کند

مرادی ادامه داد: امروز بسیج با ظرفیتی که دارد می‌تواند ملجأ و محل امنی برای مشاوره استادان، همکاران و دانشجویان باشد. بسیج با مقبولیت و مشهوریتی که دارد، می‌تواند اثرگذار و در امیدآفرینی به مجموعه کارکنان دانشگاه مؤثرتر از قبل کارآمد باشد.

وی بر برقراری ارتباط مؤثر بسیج کارکنان با خانواده آنان تأکید کرد و گفت: بسیج کارکنان باید مشاوری امین برای خانواده‌ همکاران باشد و دغدغه‌های آنان را به گوش مسئولان برساند.

در این جلسه احکام انتصاب جواد دوست‌زاده به عنوان معاونت فناوری فضای مجازی و اطلاع رسانی بسیج و سیدجلال مهاجری به عنوان معاونت طرح و برنامه مالی بسیج از سوی فرمانده حوزه مقاومت ادارات کل شهید رجایی مشهد اهدا شد.

انتهای پیام/۴۰۶۲/

این خبر با عنوان “بسیج مدیران را در تحقق الزامات بیانیه گام دوم یاری کند” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 13 =

دکمه بازگشت به بالا