فرهنگ و هنر

جزئیاتی از برگزاری مسابقات قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد

جزئیاتی از برگزاری مسابقات قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از شهرکرد، بخش شفاهی مسابقات سراسری قرآن و عترت (ع) مرحله مقدماتی با حضور بیش از ۴۰ نفر از استادان، دانشجویان و کارمندان در مسجدالنبی(ص) دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شد.

دبیر شورای قرآن و عترت(ع) دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در این‌باره گفت: به‌منظور ترویج و توسعه فرهنگ عظیم قرآنی بین استادان، دانشجویان و کارمندان دانشگاه، مسابقات سراسری قرآن و عترت (ع) مرحله مقدماتی در رشته‌های حفظ قرآن کریم (۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰ جز و حفظ کل قرآن کریم)، قرائت به روش تحقیق و ترتیل قرآن کریم، اذان، دعا و مناجات‌خوانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شد.


بیشتر بخوانید:

تعامل نهادهای «خانواده» و «دانشگاه» جدی گرفته نمی‌شود


سعید بقایی بیان کرد که در این دوره از مسابقات ۱۰ استاد، ۱۳ کارمند و ۱۷ دانشجو شرکت کردند. نفرات برتر این دوره از مسابقات علاوه بر دریافت هدایای نقدی به مرحله استانی این دوره از مسابقات راه خواهند یافت.

جزئیاتی از برگزاری مسابقات قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد

دبیر شورای قرآن و عترت (ع) دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری افزود: مرحله استانی این دوره از مسابقات به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد و اوایل دی ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/۴۰۶۲/

این خبر با عنوان “جزئیاتی از برگزاری مسابقات قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا