بانوان

برد مدعیان قهرمانی و دومین انصرافی لیگ در هفته ششم فوتبال زنان

برد مدعیان قهرمانی و دومین انصرافی لیگ در هفته ششم فوتبال زنان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیم‌های مدعی قهرمانی در لیگ برتر فوتبال زنان در هفته ششم رقبای خود را شکست دادند.

به گزارش تیتروز، هفته ششم لیگ برتر فوتبال زنان پنجشنبه، ۲۵ آذر ماه برگزار شد و تیم‌های حاضر به رقابت با یکدیگر پرداختند.  

تیم خاتون بم مقابل ملوان بندرانزلی به میدان رفت با چهار گل به برتری رسید. شهرداری سیرجان هم میزبان خود کیان نیشابور را با سه گل از پیش رو برداشت. تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن اصفهان هم که دیگر مدعیان قهرمانی هستند، مقابل رقبای خود به برتری رسیدند.  

در پایان هفته ششم خاتون بم با ۱۵ امتیاز صدرنشین شد، شهرداری سیرجان با ۱۵ امتیاز و یک بازی کمتر در جایگاه دوم قرار  گرفت و سپاهان هم با ۱۵ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به تیم‌های کرمان سوم شد.  

این هفته نیز یک تیم از رویارویی با حریف خود انصراف داد؛ سارگل  بوشهر حاضر نشد مقابل نماینده البرز به میدان برود که دومین انصراف در فصل جاری لیگ محسوب می‌شود. در هفته پنجم هم  تیم  پالایش گاز ایلام از بازی مقابل سیرجان انصراف داد.  

نتایج کامل هفته ششم لیگ به شرح زیر است:

خاتون بم ۴ _ صفر ملوان بندرانزلی

کیان نیشابور صفر _ ۳ شهرداری سیرجان 

سپاهان اصفهان ۱ _ صفر همیاری آذربایجان غربی 

ملی‌پوشان شهرکرد صفر _ ۶ ذوب‌آهن اصفهان 

پالایش گاز ایلام ۱ _ ۱ زارع باتری سنندج 

نماینده البرز _ سارگل بوشهر (انصراف بوشهر)

انتهای پیام 

این نوشته با عنوان “برد مدعیان قهرمانی و دومین انصرافی لیگ در هفته ششم فوتبال زنان” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا