بین المللی

موافقت رژیم صهیونیستی با ساخت شهرک «ترامپ» در جولان اشغالی سوریه

موافقت رژیم صهیونیستی با ساخت شهرک «ترامپ» در جولان اشغالی سوریه” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «آیلت شاکید» وزیر داخلی رژیم صهیونیستی طرح اصلی احداث یک شهرک جدید به نام ترامپ در جولان اشغالی سوریه را امضا کرد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که شاکید همچنین به توصیه وزارت داخلی و کمیته عالی برنامه‌ریزی الجلیل با تشکیل کمیته‌ای که نقش شهرداری شهرک جدید را خواهد داشت، موافقت کرد.

به نوشته روزنامه «رأی الیوم»، از دیگر وظایف کمیته مذکور تعیین مرزهای شهرک جدید است.

شاکید همچنین با تشکیل کمیته دیگری برای شهرک «گیوعت عیدن» موافقت کرد.

هفته گذشته روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» نوشته بود که کابینه رژیم صهیونیستی اقدامات مربوط به تشکیل یک کمیته برنامه‌ریزی ویژه دارای اختیارات گسترده برای پیشبرد پروژه‌های ساخت و ساز در جولان اشغالی را آغاز کرده و این طرح مربط به ساخت دو شهرک به نام‌های «أسیف» و «متار» است.

انتهای پیام/ص
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این محتوا با عنوان “موافقت رژیم صهیونیستی با ساخت شهرک «ترامپ» در جولان اشغالی سوریه” در وب سایت farsnews.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: farsnews.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا