بانوان

وظیفه‌ام گل زدن است – تیتروز

وظیفه‌ام گل زدن است – تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/اصفهان مهاجم ملی پوش تیم فوتبال زنان سپاهان گفت: باید حرفه‌ای رفتار کنیم تا بتوانیم خود را در شرایط آمادگی خوب نگه داریم و با عملکرد مناسب در لیگ و اردوهای ملی خود را به مربیان اثبات کنیم.

هاجر دباغی امروز (پنجشنبه ۲۵، آذرماه) پس از برتری یک بر صفر مقابل تیم فوتبال همیاری ارومیه، اظهار کرد: بازی خوبی بود، تیم همیاری دفاع محکم و منظمی داشت و همین موضوع کار ما را سخت کرد. متاسفانه موقعیت زیادی داشتیم که از آن استفاده نکردیم، اما خوشحالم که ۳ امتیاز بازی را گرفتیم.

وی در خصوص تداخل تمرینات تیم ملی و مسابقات لیگ‌برتر خاطرنشان کرد: بازیکنان باید زندگی حرفه‌ای را یاد بگیرند و زمان کافی برای ریکاوری که بدن نیاز دارد را در نظر بگیرند تا بتوانند در اردوهای ملی و لیگ عملکرد خوبی داشته باشند.

مهاجم ملی پوش تیم فوتبال زنان سپاهان در پاسخ به این سوال که رقابت در جدول گلزنان برایش مهم‌تر است یا پیروزی تیم گفت: قطعا پیروزی تیم برای من اهمیت زیادی دارد و البته پست من مهاجم است و وظیفه گلزنی دارم، امیدوارم بتوانم به وظیفه‌ام خوب عمل کنم.

انتهای پیام

این مقاله با عنوان “وظیفه‌ام گل زدن است – تیتروز” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا