حوادث

ایجاد تحول عظیم درمجموعه انتظامی کشور با تصویب طرح جامع ساختار

ایجاد تحول عظیم درمجموعه انتظامی کشور با تصویب طرح جامع ساختار” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه تصویب طرح جامع ساختار و سازمان انتظامی نقطه عطفی در تاریخ مجموعه انتظامی است، گفت: طرح جامع ساختار و سازمان انتظامی با تصویب فرماندهی معظم کل قوا قطعا تحولی عظیم را در مجموعه انتظامی ایجاد خواهد کرد.

به گزارش تیتروز امروز گردهمایی علمی و نمایشگاه تخصصی و فناوری های نوین “انتظام و امنیت” با حضور “سردار حسین اشتری” – فرمانده کل انتظامی کشور، “سورنا ستاری” – معاون علوم و فناوری رئیس جمهوری و سردار دکتر “محمد قصری” – رئیس پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی – برگزار شد.

سردار “حسین اشتری” در این گردهمایی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و معزز انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، شهدای عرصه نظم و امنیت، مدافعان حرم، درود و سلام بر روح بلند و ملکوتی امام راحل و آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری و عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: در هفته پژوهش قرار داریم و جا دارد در این گردهمایی از همه پژوهشگران، محققان و میهمانان گرانقدر از جمله معاون علوم و فناوری رئیس جمهور و همچنین عزیزانی که از شرکت های دانش بنیان در این مراسم حضور دارند، به واسطه تلاش و زحمات در حوزه تحقیقات و پژوهش تشکر و قدردانی کنم.

لزوم بهره بردن از فناوری روز

وی در ادامه به تنوع و پیچیدگی های ماموریتی مجموعه انتظامی جمهوری اسلامی ایران (پیچیدگی جرائم، رشد سریع فناوری و دسترسی مجرمان به فناوری روز) اشاره کرد و گفت: مجموعه انتظامی علاوه بر پیچیدگی ماموریت ها و حضور شبانه روزی در تمامی صحنه ها در راستای ارتقای خدمت رسانی به مردم لازم است که برای آمادگی بیش از پیش، ظرفیت هایی را ایجاد کند تا بتواند با اقدامات پیشگیرانه از وقوع جرایم پیشگیری و در صورت وقوع با آنها برخورد کند بنابراین لازم است که از فناوری های نوین و تکنولوژی روز بهره ببریم.

 طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی کشور

فرمانده کل انتظامی کشور به تصویب طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران توسط فرماندهی معظم کل قوا اشاره کرد و ادامه داد: تصویب طرح جامع ساختار و سازمان انتظامی قطعا تحولی عظیم را در مجموعه انتظامی ایجاد خواهد کرد. تصویب طرح جامع ساختار و سازمان انتظامی نقطه عطفی در تاریخ مجموعه انتظامی است و می توان گفت که تاکنون شاهد چنین تحولی در مجموعه انتظامی نبوده ایم. از این رو می طلبد بیش از گذشته برای خدمت رسانی به مردم آماده باشیم.

اهمیت هوشمندسازی پلیس

وی به اهمیت هوشمندسازی پلیس و اقدامات فرماندهی کل انتظامی کشور در این خصوص اشاره و خاطرنشان کرد: در بحث هوشمند سازی اقدامات خوبی انجام شده است اما در این حوزه بیش از پیش بایستی گام های موثرتر برداریم چراکه تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.

اشتری در ادامه با تاکید بر استفاده از امکانات و ظرفیت های موجود برای رسیدن به پلیس در تراز انقلاب اسلامی گفت: به واسطه ماموریت های سنگین و پیچیده و تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و نیاز جامعه اسلامی لازم است که در حوزه هوشمندسازی پلیس از ظرفیت تمامی پژوهشگران و محققانی که در این زمینه فعالیت دارند، بهره ببریم.   

وی خاطرنشان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری بایستی با نوآوری تمامی مشکلات را حل کنیم از این رو لازم است که خود رادر همه ابعاد (خصوصا معنوی، اعتقادی، دینی و ….) تقویت کنیم. بحمدالله مجموعه انتظامی در راستای حرفه ای شدن، بهره بردن از فناوری های نوین و … پیشتاز بوده چه بسا در حوزه هوشمند سازی نیز اقدامات موثری هم انجام داده است.

اشتری همچنین عنوان کرد: بنا به تاکیدات مقام معظم رهبری در راستای رسیدن به نقطه مطلوب “بایستی زیرساخت ها را تقویت کنیم”. ان شاءالله با ظرفیت های موجود و همت تمامی همکاران، معاونان، مدیران و پژوهشگران و عنایت دولت سیزدهم به تمامی ماموریت های ناجا می توانیم به اهداف مدنظر برسیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، در پایان گردهمایی علمی و نمایشگاه تخصصی و فناوری های نوین “انتظام و امنیت” سردار “حسین اشتری” ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بزرگوار “امیر منصور ستاری” – پدر سورنا ستاری – گفت که این شهید والا مقام با ایثار و از خودگذشتگی نقش تاثیر گذاری در دوران دفاع مقدس داشته که بایستی بیش از این ها به ایثار و رشادت های این شهید معزز پرداخته شود.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “ایجاد تحول عظیم درمجموعه انتظامی کشور با تصویب طرح جامع ساختار” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا