استان ها

ارائه کتاب‌های دانشگاهی به دانشجویان با تخفیف ۲۰ درصدی

ارائه کتاب‌های دانشگاهی به دانشجویان با تخفیف ۲۰ درصدی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

علیرضا غفوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در مشهد از برگزاری نمایشگاه کتاب در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد از ۲۲ تا ۲۵ آذر خبر داد و اضافه کرد: در این نمایشگاه به مناسبت هفته پژوهش کتاب‌های دانشگاهی نشر، تألیفات استادان دانشگاه و کتاب‌های چاپ شده از پنج سال پیش تاکنون با تخفیف ۲۰ درصدی تا ۲۵ آذر به اعضای هیئت‌ علمی، کارمندان و دانشجویان عرضه می‌شود.


بیشتر بخوانید:

نمایشگاه کتاب در دانشگاه آزاد اسلامی فومن و شفت برگزار شد


مسئول مرکز اسناد، کتابخانه‌ها و مفاخر دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد عنوان کرد: این دانشگاه دارای ۱۰۳ هزار و ۴۲۲ عنوان کتاب در ۳۲۸ هزار و ۳۴۶ نسخه بوده که از این تعداد ۶۱ هزار و ۴۲۹ عنوان کتاب به زبان فارسی و ۴۲ هزار و ۲ عنوان به زبان لاتین است.

غفوری یادآور شد: از این تعداد ۴ هزار و ۱۹ عنوان کتاب مرجع بوده که ۲ هزار و ۲۴۳ عنوان آن کتاب مرجع به زبان فارسی و یک‌هزار و ۷۷۶ عنوان کتاب مرجع به زبان لاتین است.

وی توضیح داد: دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌رضوی دارای ۲۹۰ عنوان کتاب چاپی بوده که این کتاب‌ها توسط استادان واحدهای مختلف این دانشگاه ترجمه، تألیف، تدوین و گردآوری شده است.

مسئول مرکز اسناد، کتابخانه‌ها و مفاخر دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد تشریح کرد: این دانشگاه اکنون دارای هفت کتابخانه بوده که در هریک از دانشکده‌های علوم انسانی، حقوق، فنی و مهندسی، گلبهار، علوم تربیتی، علوم پایه و پزشکی یک کتابخانه مرکزی دایر است.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/

این نوشته با عنوان “ارائه کتاب‌های دانشگاهی به دانشجویان با تخفیف ۲۰ درصدی” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 15 =

دکمه بازگشت به بالا