اقتصادی

عزم وزیر صمت همکاری حداکثری با صنایع یزد در قالب طرح آمایش است

عزم وزیر صمت همکاری حداکثری با صنایع یزد در قالب طرح آمایش است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/یزد معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: عزم وزیر صنعت، معدن و تجارت، همکاری حداکثری با صنایع یزد و سرمایه گذاران این حوزه در قالب طرح آمایش این استان است.

«علی رسولیان» در حاشیه برگزاری میز ارتباطات مردمی در سازمان صمت استان یزد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دولت سیزدهم معتقد به پاسخگویی به موقع به مردم است و تلاش ما نیز پاسخگویی صمیمانه و رو در رو به مردم خواهد بود.

وی تاکید کرد: مردم باید احساس کنند که ما خدمتگزاران آنها هستیم و با وجود آنهاست که حضور ما در دستگاه‌های دولتی معنا پیدا می کند.

مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی بیان کرد: هر لحظه آماده پاسخگویی به مردم هستیم و در این زمینه با سایر دستگاه‌ها ارتباط برقرار می‌کنیم تا مشکلات بین بخشی دستگاهی مردم با کمترین معطلی حل و فصل شود.

وی با اشاره به مشکلاتی که امروز در میز ارتباطات مردمی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد مطرح شد، افزود: بیشترین درخواست‌ها و مشکلات مردم حول محور تقسیط در صندوق ضمانت صنایع کوچک، واگذاری زمین، اقساط زمین در شهرک‌های صنعتی، تامین مالی، تامین مواد اولیه به ویژه برای صنایع فولادی و غیره بود.

رسولیان تاکید کرد: یزد استان صنعتی با ظرفیت‌های بسیار خوب است و سرمایه‌گذاران پیگیر، سختکوش و پای کاری دارد و عزم وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز این است که در قالب طرح آمایش، حداکثر همکاری را با صنعتگران و سرمایه گذاران این استان داشته باشد.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “عزم وزیر صمت همکاری حداکثری با صنایع یزد در قالب طرح آمایش است” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سه =

دکمه بازگشت به بالا