2 واحد تولیدی و صنعتی در دهلران گازدار شدند – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیتروز، محمود کشاورز عصر پنجشنبه در مراسم افتتاح ساختمان اداری گاز ناحیه شهرستان دهلران افزود: این صنایع شامل ذرت خشک کنی همت آفرینان فردا دهلران و شرکت آسفالت راه و باند ماندگار غرب دهلران است که برای گازرسانی به آنها 4 هزارو 300 متر شبکه توزیع اجرا و 2 عدد ایستگاه نصب و راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه تمامی مناطق شهری و روستایی دهلران از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و این شهرستان جزو مناطق سبز استان است، اظهار داشت: شهرستان دارای 5 منطقه شهری و 72 روستا می باشد که همه آنها از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام به افتتاح ساختمان اداری گاز ناحیه دهلران اشاره و تصریح کرد: این پروژه با حجم عملیات 340 مترمربع بنا و یکهزارو و 500 متر محوطه سازی و با اعتباری بالغ بر 65 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

همچنین حجت الاسلام سید محسن موسوی امام جمعه دهلران در این مراسم از گازرسانی به مناطق مختلف این شهرستان قدردانی کرد و گفت: به برکت نظام و تلاش دولت خوشبختانه تمامی مناطق شهری و روستایی این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.

همچنین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام در این مراسم با اشاره به اینکه اتصال دورترین و محروم ترین روستاها به شبکه سراسری گاز از اولویت های دولت سیزدهم است، گفت: امروز به همت دولت سیزدهم گازرسانی به روستاها و شهرها انجام و در دست اقدام است.

محمدسبحان حسنی از تلاش های شرکت گاز استان به مناطق مختلف استان بخصوص مناطق کمتر توسعه یافته و محروم قدردانی کرد و افزود: در دولت سیزدهم شاهدیم حتی دورترین و محروم ترین روستاها هم از نعمت گاز برخوردار هستند و این یعنی توجه به قشر محروم که از شعارهای دولت کار و کرامت است.

گفتنی است که در هشتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام، امام جمعه و فرماندار دهلران و جمعی از مسیولان استانی و شهرستان، ساختمان اداره گاز ناحیه دهلران افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین در راستای برنامه های شهرستانی دیدار با خانواده معظم شهدا و به رسم پاسداشت فرهنگ شهید و شهادت، مدیرعامل گاز استان و هیات همراه به دیدار خانواده شهید والا مقام علی حیاتی رفتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 واحد تولیدی و صنعتی در دهلران گازدار شدند – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 واحد تولیدی و صنعتی در دهلران گازدار شدند – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.