21 تروریست و عناصر معاند در اصفهان دستگیر شدند – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیتروز، حجت الاسلام اسدالله جعفری رییس کل دادگستری اصفهان رییس کل دادگستری اصفهان گفت: با وجود اینکه دشمنان سال هاست تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به ملت ایران می کنند، اما این ملت با کمک خداوند و رهبری حکیمانه و هوشیاری نیروهای امنیتی در آرامشی پایدار زندگی می کنند.

وی با اشاره به قدرت بازدارندگی سربازان گمنام امام زمان (عج) ادامه داد: امروز وزارت اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه، ارتش و فراجا اجازه نمی دهند دشمن بخواهد دست به اقدامی بزند.

رییس کل دادگستری اصفهان با بیان اینکه هفته گرامیداشت خدمات سربازان گمنام امام زمان (عج) «اقتدار، امنیت و آرامش» نام گرفته است، تصریح کرد: شاه کلید توسعه در کشوری امنیت پایدار است در این راستا ایثارهای سربازان گمنام امام زمان (عج) امروز منجر به ایجاد امنیت پایدار در کشور شده است.

وی با اشاره به برخی از خدمات مهم سربازان گمنام امام زمان (عج)، گفت: مبارزه با انواع تروریسم، خرابکاری، تهدید امنیت کشور، سیستم های نفوذی و جاسوسی، تامین امنیت اقتصادی و مبارزه با نظام سلطه و ایجاد امنیت خارجی در تاسیس تمدن اسلامی، مبارزه با جنگ سایبری دشمنان و صیانت از قوام و اقلیت های قومی و مذهبی و مبارزه با اشرار سازمان یافته تنها گوشه ای این خدمات است.

رییس کل دادگستری اصفهان با بیان اینکه با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان اصفهان، طی ماه های گذشته تعدادی تروریست و عناصر معاند در سطح استان دستگیر شدند، اظهار داشت: در آستانه راهپیمایی 22 بهمن هشت تروریست با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان اصفهان دستگیر شدند.

وی اضافه کرد: نیروهای وزارت اطلاعات در استان همچنین در راستای مبارزه با عناصر تروریستی وابسته به گروهک های معاند در ماه های گذشته موفق به دستگیری 13 تروریست در اصفهان شدند و از آنها 55 بمب دست ساز و تعداد انبوهی سلاح غیرمجاز کشف شد.

رییس کل دادگستری اصفهان با بیان اینکه همچنین با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) شبکه بهایت در منطقه سرکوب شد، گفت: در راستای مبارزه با قاچاق داروهای حساس و مورد نیاز مردم در استان اصفهان، 21 قاچاقچی دستگیر شدند.

جعفری کشف چندین تن مواد مخدر، برخورد با افراد هنجارشکن در فضای مجازی و انجام اقدامات گسترده پیشگیری از وقوع اغتشاش را نیز از دیگر فعالیت های سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان اصفهان برشمرد.

وی بیان کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) شبانه روزی در خدمت امنیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، به لحاظ شرایط حساس استان اصفهان به دلیل حضور اماکن متعدد حیاتی زیر ساخت های صنایع و غنی سازی، پالایشگاهی و نظامی همواره مورد نظر دشمنان قرار گرفته و دست به تحرکات مذبوحانه ای زده اند اما با هشیاری سربازان گمنام (عج) اقدامات بازدارنده ای علیه این اقدامات انجام داده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "21 تروریست و عناصر معاند در اصفهان دستگیر شدند – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "21 تروریست و عناصر معاند در اصفهان دستگیر شدند – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.