4 مدال بوکسورهای ایران در تورنمنت باکو/ باخت پرویزی و امیری در فینال

در پایان رقابت های بوکس جاده ابریشم باکو، ملی پوشان ایران به دو مدال نقره و دو برنز دست یافتند.

به گزارش تیتروز، در ادامه رقابت های بوکس جاده ابریشم که به میزبانی باکو برگزار شد، تیم ملی ایران با 6 بوکسور در این مسابقات حضور داشت که با کسب دو مدال نقره و دو مدال برنز به کار خود در این رقابت ها پایان داد.

در جریان مبارزات امروز، در وزن 51 کیلوگرم مهدی پرویزی که پیش از این حریفانی از قزاقستان و روسیه را شکست داده بود، در فینال به مصاف “اصیل بیک جلیل اوف” ازبکستانی رفت که نتوانست حریف را شکست دهد و به مدال نقره بسنده کرد.

در وزن 67 کیلوگرم، مهدی امیری که حریفانی از قرقیزستان و جمهوری آذربایجان را از پیش رو برداشته بود در مبارزه پایانی با “الکساندر زیریانوف” از روسیه روبرو شد و با وجود ارایه مبارزه ای نزدیک، با رای داوران بازنده شد و مدال نقره را از آن خود کرد.

پیش از این نیز مصطفی ریگی در وزن 54 کیلوگرم و کسری طهماسبی در وزن 71 کیلوگرم، به مدال برنز رسیده بودند. 

باقر فرجی و روزبه صفری نیز دیگر بوکسورهای ایران در این تورنمنت بودند که از دور مسابقات کنار رفته و به مدال نرسیدند.

بوکسورهای ایران برای حضور در مسابقات گزینشی المپیک پاریس که اوایل خرداد سال جاری در تایلند برگزار خواهد شد، آماده می شوند.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "4 مدال بوکسورهای ایران در تورنمنت باکو/ باخت پرویزی و امیری در فینال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "4 مدال بوکسورهای ایران در تورنمنت باکو/ باخت پرویزی و امیری در فینال"، کلیک کنید.