7 دستاورد حمله موشکی جمهوری اسلامی به سرزمین های اشغالی/ این پنجه شیر بر پیکر منحوس ظالمان بود

تیتروز از حال و هوای واحدهای دانشگاهی در پی عملیات «وعده صادق» گزارش می دهد؛

7 دستاورد حمله موشکی جمهوری اسلامی به سرزمین های اشغالی این پنجه شیر بر پیکر منحوس ظالمان بود

دانشجویان، استادان و کارکنان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در پی عملیات «وعده صادق» از سوی جمهوری اسلامی و تنبیه رژیم صهیونیستی با شلیگ صدها موشک و پهپاد حال و هوای دیگری داشتند.

خبرگزاری علم و فناوری تیتروز؛ «رژیم خبیث اشتباه کرد و باید تنبیه بشود و تنبیه خواهد شد. البته داغدار شهیدانمان از جمله شهید زاهدی و شهید رحیمی و دیگر همرانان آنها شدیم. آنها عاشق شهادت بودند و چیزی از دست ندادند.»، این بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در خطبه های عید سعید فطر 22 فروردین ماه در مصلی امام خمینی(ره) است.

ماجرا از آنجا شروع شد که رژیم کودک کُش و فاسد صهیونیستی از سر استیصال و ضعف به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی در دمشق حمله کرد و سردار محمدرضا زاهدی، فرمانده سپاه قدس در سوریه و لبنان و 6 نفر دیگر از مستشاران نظامی ایران در سوریه را به شهادت رساند. 

در جریان این تجاوز، ساختمان کنسولگری ایران در دمشق به طور کامل تخریب و به بخش هایی از ساختمان سفارت کشورمان نیز خساراتی وارد شد.

از همان ابتدا ملت ایران و خانواده شهدا و جانبازان برخورد قاطع و پشیمان کننده با رژیم جنایتکار صهیونیستی را از مسیولان مطالبه کردند و از همان روز وحشت به اردوگاه صهیونیست ها رخنه کرد و مسیولان نظامی و غیرنظامی این رژیم و ساکنان شهرک های صهیونیست نشین از هراس حمله جمهوری اسلامی شب و روز نداشتند.

تا اینکه روز واقعه فرارسید و جمهوری اسلامی بامداد امشب بیش از 180 پهپاد و موشک توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سرزمین های اشغالی شلیک کرد و برآوردها نشان از خسارت شدید اسراییلی ها می دهد و علاوه بر خسارت مالی شدید، خبر از مجروحیت نظامیان این رژیم می دهد و ترس و وحشت بر اردوگاه صهیونیست ها سایه افکنده است.

خبرنگار تیتروز به همین مناسبت گزارشی از حال و هوای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تهیه کرده است.

خشم انباشته از اقدامات تروریستی صهیونیست ها یکجا داده شد

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در حمایت از اقدام شجاعانه و عزتمندانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله پهپادی و موشکی به مراکز حساس رژیم فاسد صهیونیستی تجمع کردند.

مسیول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل در این تجمع اظهار کرد: از این پس جهان در مورد ایران با احترام بیشتری سخن خواهد گفت.

فففففففففففففف

جواد واحدی زاده اضافه کرد: امروز به شکرانه انتقام سخت از رژیم کودک کُش و غاصب صهیونیستی و درراستای حمایت از اقدام شجاعانه و عزتمندانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله پهپادی و موشکی به مراکز حساس رژیم صهیونیستی که در شب گذشته انجام شد گرد هم آمده ایم و با آرمان های امام خمینی(ره) و شهیدان انقلاب اسلامی تجدیدپیمان می کنیم.

فففففففففففففف

وی متذکر شد: این حمله چندین دستاورد بی نظیر برای ایران داشت، نخست پاسخی شایسته به حمله به کنسولگری ایران در دمشق، دوم عکس العملی محکم به خشم انباشته شده از سال ها عملیات تروریستی پنهان اسراییل علیه ایران و سوم پاسخ به شبهات بسیاری بود که تیم های عملیات روانی علیه ایران در سطح بین المللی به راه انداخته بودند که ایران جریت حمله یا پاسخ به رژیم صهیونیستی را ندارد.

فففففففففففففف

مسیول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل افزود: دستاورد چهارم این بود که روحیه جبهه مقاومت را به شدت بالا برد و نیرو های عضو این جبهه را در بین سایرین سرافراز کرد، پنجم اینکه قلب مردم غزه شاد شد و آنها مقاوم تر در مقابل رژیم صهیونیستی ایستادگی خواهند کرد، ششم رژیم صهیونیستی نزد جهانیان تحقیر شد و بعد از این دیگر خبری از ادعای قدرت دوم نظامی جهان نخواهد بود و دستاورد هفتم اینکه از این پس جهان در مورد ایران با احترام بیشتری سخن خواهد گفت.

فففففففففففففف

موشک باران رژیم صهیونیستی انرژی مضاعفی به ملت تزریق کرد

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان هم در بیانیه ای آورده است: در این ایام که مردم غیور ایران اسلامی با قلوبی آکنده از غم و اندوه، داغدار شهادت دلاور مردان جان برکف خود بودند؛ خبر مسرت بخش وعده صادق و ثبت بزرگ ترین عملیات پهپادی جهان توسط شیرمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در موشک باران رژیم جنایتکار و کودک کُش صهیونیستی انرژی مضاعفی به ملت ما تزریق کرد و موجب آرامش قلب تپنده و دردمند ایران اسلامی به خصوص خانواده معظم این شهدای معظم و معزز شد.

در این بیانیه عنوان شده است: خانواده بصیر، فرهیخته، ولایی و انقلابی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان به عنوان قطره ای از دریای امت اسلامی ضمن قدردانی از نیرو های مسلح جمهوری اسلامی به خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمایت قاطع خود را از این اقدام عزتمندانه و غیورانه اعلام می کند.

در این بیانیه تاکید شده است: همچون گذشته آماده جانفشانی و حضور در میادین مختلف تحت زعامت و رهبری ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(حفظه الله) خواهیم بود تا با شکست جبهه کفر این انقلاب را به صاحب حقیقی آن حضرت بقیه الله الاعظم(عج) برسانیم.

در این بیانیه تبیین شده است: در پایان ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان ضمن تحسین مجدد دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موفقیت بیش از پیش این عزیزان و پر اهتزازتر شدن پرچم ایران اسلامی مقتدر را از درگاه پروردگار متعال خواستاریم.

سیلی محکم به رژیم صهیونیستی تحقق وعده صادق الهی است

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در بیانیه ای از اقدامات غیورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب(حفظه الله تعالی) و مردم سربلند ایران اسلامی و انجام سیلی محکم به رژیم منحوس صهیونیستی قدردانی کرد.

در این بیانیه آمده است: درود و رحمت خدا بر شهدای راه حق و درود بر رزمندگان اسلام؛ همان هایی که نشان دادند وعده خدا حق است که «وَسَیعْلَمُ الَّذینَ ظَلَمُوا اَی مُنْقَلَبٍ ینْقَلِبُونَ»؛ آری برادران مجاهد در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان دادند که نخواهند گذاشت حتی قطره ای از خون کودکان و زنان و مردان بی گناه پایمال شود.

در این بیانیه افزوده شده است: در نخستین دقایق بامداد روز یکشنبه 26 فروردین ماه 1403، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به جنایت های متعدّد رژیم خبیث و جعلی صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی در سوریه و به شهادت رساندن جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی جمهوری اسلامی به عنوان بخشی از تنبیه آن رژیم نامشروع و جنایتکار و به خواست رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم شهیدپرور ایران اسلامی در عملیات «وعده صادق» با رمز مقدّس «یا رسول الله (ص)» اهدافی را در درون سرزمین های اشغالی با ده ها فروند موشک و پهپاد با موفقیت مورد اصابت قرار داد.

فففففففففففففف

در این بیانیه مطرح شده است: رضوان خدا بر روح پاک حاج حسن طهرانی مقدم که با تلاش های شبانه روزی کاری کرد که خط مقدم جنگ کیلومتر ها از مرز های ما فاصله داشته باشد، موشک های جمهوری اسلامی 1400 کیلومتر آن طرف تر، رژیم جعلی صهیونیستی را شخم زدند تا این پیام واضح را به آمریکا و مزدورانش در منطقه برسانند: «اسراییل نابود خواهد شد» و این تازه آغاز ماجراست و این شیر همیشه بیدار، فقط پنجه ای بر پیکر منحوس ظالمان نواخته است.

در این بیانیه تشریح شده است: اقدام معنادار و سیلی محکم و به موقع به رژیم منحوس صهیونیستی، تحقق وعده صادق و جلوه ای از الطاف و نصرت الهی بر ملت سلحشور ایران اسلامی در رویارویی و مصاف با جبهه وسیع دشمنان انقلاب اسلامی و نماد اقتدار و عظمت نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود که استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل را مقهور حقانیت و قدرت ضرب شست ایران عزیز در یک عملیات پیچیده، هوشمندانه و سهمگین ساخته است.

در این بیانیه عنوان شده است: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمان ضمن تشکر ویژه از غیورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در به تحقق رساندن خواسته برحق رهبر معظم انقلاب اسلامی(حفظه الله تعالی) و مردم انقلابی و سربلند ایران اسلامی، تنبیه رژیم خبیث صهیونیستی این مولود نامشروع در منطقه را حق مشروع و مسلّم جمهوری اسلامی دانسته و برای جان بر کفان سپاه انقلاب اسلامی و دلاورمردان جبهه مقاومت در منطقه در جهت نابودی رژیم جعلی، پیروزی و فتح و نصرت الهی را آرزو دارد.

رژیم صهیونیستی هیچ خط قرمزی برای خود متصور نیست

استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد در پی انجام عملیات «وعده صادق» هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سرزمین های اشغالی و حملات موشکی و پهپادی به اهدافی در قلب سرزمین های اشغالی قدس که در پاسخ مشروع و قانونی جمهوری اسلامی به حمله موشکی نظامیان صهیونیست به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق که منجر به شهادت تعدادی از سرداران سرفراز مدافع حرم انجام شد با حضور در یادمان شهدای گمنام این واحد دانشگاهی با سردادن شعار های «مرگ بر اسراییل» و «مرگ بر آمریکا» از این اقدام غرورآفرین دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام حمایت کردند.

فففففففففففففف

معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان در این مراسم این اقدام شجاعانه را پاسخی دندان شکن به رژیم جنایتکار و کودک کُش صهیونیستی برشمرد و گفت: رژیم صهیونیستی رژیمی غاصب است که هیچ خط قرمزی برای خود متصور نیست و به قطعنامه های سازمان ملل و سایر نهاد های بین المللی وقعی نمی گذارد.

حجت الاسلام فتح الله مومنی منش با اشاره به اینکه براساس قواعد بین المللی سفارت هر کشور در حکم خاک آن کشور است، افزود: کشور هایی مانند آمریکا، فرانسه، انگلیس و سایر قدرت های غربی حاضر به محکوم کردن اقدام جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در حمله به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی در دمشق نشدند، بنابراین این حق دفاع مشروع طبق منشور های بین المللی برای جمهوری اسلامی در پاسخ به این شرارت های رژیم صهیونیستی بود که از منافع خود و ملتش دفاع کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "7 دستاورد حمله موشکی جمهوری اسلامی به سرزمین های اشغالی/ این پنجه شیر بر پیکر منحوس ظالمان بود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "7 دستاورد حمله موشکی جمهوری اسلامی به سرزمین های اشغالی/ این پنجه شیر بر پیکر منحوس ظالمان بود"، کلیک کنید.