7 پیروزی فرنگی کاران ایران در جام وهبی امره/ میرزازاده حریف روسی اش را ضربه کرد

نمایندگان ایران در آغاز رقابت های کشتی فرنگی جام وهبی امره ترکیه صاحب هفت پیروزی و یک شکست شدند.

به گزارش تیتروز، در جریان رقابت های روز نخست کشتی فرنگی جام وهبی امره در ترکیه، در وزن 55 کیلوگرم پویا دادمرز در دور نخست با نتیجه 12 بر 7 آراکی میزکوکی از ژاپن را از پیش رو برداشت وی در دور بعد به مصاف مورتابک اولو از قرقیزستان می رود.

در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا رستمی در دور اول با نتیجه 5 بر 3 مغلوب دیمیتری آداموف از روسیه شد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در فینال باشد تا وی نیز به کار خود در گروه بازنده ها ادامه دهد.

در وزن 82 کیلوگرم رسول گرمسیری در دور نخست با توجه به حاضر نشدن یونس امره باشار از ترکیه پیروز مبارزه شد. وی در دور بعد به مصاف ژاماشیولی از گرجستان می رود.

عباس مهدی زاده دیگر نماینده ایران در این وزن نیز در دور نخست مقابل باتونجای از آذربایجان را با نتیجه 5 بر 3 مغلوب کرد وی در دور دوم با حسن برک از ترکیه کشتی می گیرد.

در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور نخست با نتیجه 3 بر 1 ایلماز دوغان از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 4 بر 3 از سد آرتور سارگسیان از روسیه گذشت. و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

مهدی بالی دیگر نماینده ایران در این وزن نیز در دور اول با نتیجه 12 بر 2 تانسل جان از ترکیه را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد با یرولان اسکاکوف از قزاقستان کشتی می گیرد.

امین میرزازاده نماینده وزن 130 کیلوگرم ایران نیز در دور نخست با نتیجه 5 بر 1 و ضربه فنی ویتالی شور از روسیه را شکست داد و در دور دوم به مصاف بوراک از ترکیه خواهد رفت.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "7 پیروزی فرنگی کاران ایران در جام وهبی امره/ میرزازاده حریف روسی اش را ضربه کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "7 پیروزی فرنگی کاران ایران در جام وهبی امره/ میرزازاده حریف روسی اش را ضربه کرد"، کلیک کنید.